Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Zaraz, zaraz. Ale gdzie to? jak to?

Stylus:

image - chrome.google.com/webstore/detail/stylus/clngdbkpkpeebahjckkjfobafhncgmne

image - addons.opera.com/pl/extensions/details/stylus/

image - addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/styl-us/


Stylish:

image - addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/stylish/

Dzięki, ale ja chcę, żeby rozwiązany został problem forum, a nie widzieć jedynie nowy awatar u siebie :wink:
Półśrodki mnie nie interesują. :slight_smile:

Wyślij mail do administracji np. do Liska, tutaj raczej nie doczekasz się pomocy.

1 polubienie

Fajne te nowe reklamy. Jak mam dodać komentarz ?

Opera 49.0

1 polubienie

O i znowu opadająca kolumna z prawej strony - karta ładowana w tle i czytana po załadowaniu?

Nie działają filtry na stronie z listą programów: https://www.dobreprogramy.pl/Przegladarki-stron-WWW,Programy,Windows,181.html - nie można wybrać systemu, licencji ani uporządkować wyników np. wg oceny czy ilości pobrań. Sprawdzałam na trzech przeglądarkach, znajomi też sprawdzali i potwierdzili problem

1 polubienie

Na nowe wersje też filtry nie działają.
https://www.dobreprogramy.pl/NoweWersje,Windows.html

1 polubienie

:heavy_plus_sign:

:white_check_mark: U mnie sortuje datą, ilością pobrań czy ilością gwiazdek (sortowanie kolumną)

- sortowanie dwoma na raz jest raczej trudne do zrobienia nawet na Wikipedii tylko jedną kolumną sortujesz tabele

:white_check_mark: Działa filtrowanie tylko polskich wersji.
:white_check_mark: Jak program ma oznaczenie beta to da się go usunąć z listy filtrem.

:white_check_mark: Działa filtrowanie po licencji.
:white_check_mark: Działa zawężanie do programów np. zaktualizowanych w ciągu miesiąca (chociaż tu przekłamuje data wstawienia do bazy DP).


:x: Nie działa wciąż filtrowanie po wersji systemu.


:x: buguje się też ostrzeżenie (w momencie jak odznaczam filtr który usunął wszystkie programy bo nie spełniały kryteriów):

"Nie znaleziono aplikacji, które spełniałyby określone kryteria.
usuń filtr":

Więc tak wersja mobilna portalu jest wolna, czasem za którymś razem działa menu boczne, albo klikam szybciej niż js się ładuje. Zgłaszam to ponieważ menu na forum działa jednak szybciej, czy też lepiej czuje dotyk. Ogólnie widać że wersja mobilna portalu jest do tył w stosunku choćby do forum. Rozumiem że to taka pochodna wersji z PC z czasów gdy jeszcze pc było na 1 miejscu. Obecnie co widać po choćby silniku forum na 1 miejscu stawia się urządzenia mobilne. Nie oczekuję cudów, jest dobrze ale może być lepiej i raczej powinno być lepiej. Z góry dzięki za wzięcie tych sugesti pod uwagę.

PC nadal jest na pierwszym miejscu, nawet na forum.
Tu mam wgląd w statystyki i mogę powiedzieć, że odwiedzin forum wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych do użytkowników komputerów PC mają się jak (około) 1:15.

Czołem! Jestem świeżo po rejestracji i zauważyłem coś takiego:

dobreprogramy

Zainteresowany, chciałem przeczytać regulamin, ale klikając w odnośnik do niego, otrzymuję błąd 404.
Ponadto, czy już teraz zapisujecie do konkursu blogowego na Grudzień 2018?

Pozdrawiam, Volant.

Zmieniła się forma już - looknij: https://www.dobreprogramy.pl/NagradzamyBlogerow

3 polubienia

Na portalu / blogach - nie działa możliwość zgłoszenia komentarza “zgłoś do moderacji”. Jest nieaktywne tak samo jak “Ukryj komentarze użytkownika”.

Przykład w moim nowym wpisie (chciałem zgłosić komentarz-gówno). Ale nie mogę.
Opera 49.0.2725.64

Się trochę zepsuło mam opcje na samym dole:


W Operze sprawdź czy masz wyjątek na blogach lub wyłączony polski filtr - może on całkowicie ci blokuje wyświetlenie się nawet na dole popsutego nieostylowanego okienka.

Wiadomo może, dlaczego blog/strona główna portalu otwiera mi się w jakiejś wersji mobilnej, czy coś na podobie? Przeglądam sobie z laptopa, 1920x1080.

Może tak. Może kliknąłeś “wersja mobilna” na dole strony:

image

image

2 polubienia

@Radek68
Faktycznie, to było to. Ale nie przypominam sobie klikania w ten baner. Muszę przepytać kota co robił gdy mnie nie było. :wink:

3 polubienia