Zgranie filmu avi na dvd

(Mariusz Berstling) #1

zgrałem sobie filmy (kilka) avi na dvd (jako dysk z danymi) i teraz nie mogę ich obejrzeć (komunikta o braku kodeka lub oszkodzonym archiwum). wcześcniej normalnie działały. czy da sie je jeszcze oglądnąć?

(Dareks8) #2

Spróbuj tego filtra

A może przy kopiowaniu cos nie wyszło? Spróbuj jeszcze raz skopiować np. na DVD-RW.

(Mayster X) #3

A jakie kodeki posiadasz zainstalowane w systemie :?:

Oraz w jakim playerze odtwarzasz filmy :?:

Pliki włączasz bezpośrednio z płyty czy po skopiowaniu na dysk :?:

(Mariusz Berstling) #4

no więc, użuwałem do tego winapma-nie poszło, WMP-nie poszło, real playera-nie poszło, all playera-nie poszło. próbował po skopiowaniu na dysk- nie poszło. zanim zgrałem filmy na dvd- poszły. teraz-nie poszły...

(Dareks8) #5

Jeżeli przed nagraniem na dvd filmy odtwarzają się poprawnie to musiałeś coś skopać podczas nagrywania. Zrób eksperyment-nagraj na DVD rw. Może jakieś opcje w programie nagrywającym źle ustawiłeś?

(Mariusz Berstling) #6

tylko nie mam co nagrac bo tamte sie do niczego nie nadaja :!: możliwe ze przyczyna jest to ze nagrywalem z wieksza predkoscia niz zwykle? zwykle zgrywam 2x tym razem 4x moglo to wplynac?

(Dareks8) #7

jeżeli płytę dvd można nagrywać x4 to mogło to mieć wpływ, ale jeżeli jest przystosowana do prędkości x8 to raczej nie.

(Mariusz Berstling) #8

jest przystosowana do prędokści 8x... ale tak jesce nie rpubowalem nagrywac :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 17:05

jest przystosowana do prędokści 8x... ale tak jesce nie rpubowalem nagrywac :stuck_out_tongue:

hmm a ciekawe jest to ze po zgraniu nero weryfikował płytę i są na niej tylko 4 film yktórre nie idą-łączy je jedno wszytskie to filmy animowane czy animacje kompuiterowe (czerwony kapturek, madagaskar, przez płot itd) -zgrane dla celów konserwacyjnych....