Zgranie filmu avi na dvd

zgrałem sobie filmy (kilka) avi na dvd (jako dysk z danymi) i teraz nie mogę ich obejrzeć (komunikta o braku kodeka lub oszkodzonym archiwum). wcześcniej normalnie działały. czy da sie je jeszcze oglądnąć?

Spróbuj tego filtra

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=301&t=36

A może przy kopiowaniu cos nie wyszło? Spróbuj jeszcze raz skopiować np. na DVD-RW.

A jakie kodeki posiadasz zainstalowane w systemie :?:

Oraz w jakim playerze odtwarzasz filmy :?:

Pliki włączasz bezpośrednio z płyty czy po skopiowaniu na dysk :?:

no więc, użuwałem do tego winapma-nie poszło, WMP-nie poszło, real playera-nie poszło, all playera-nie poszło. próbował po skopiowaniu na dysk- nie poszło. zanim zgrałem filmy na dvd- poszły. teraz-nie poszły…

Jeżeli przed nagraniem na dvd filmy odtwarzają się poprawnie to musiałeś coś skopać podczas nagrywania. Zrób eksperyment-nagraj na DVD rw. Może jakieś opcje w programie nagrywającym źle ustawiłeś?

tylko nie mam co nagrac bo tamte sie do niczego nie nadaja :!: możliwe ze przyczyna jest to ze nagrywalem z wieksza predkoscia niz zwykle? zwykle zgrywam 2x tym razem 4x moglo to wplynac?

jeżeli płytę dvd można nagrywać x4 to mogło to mieć wpływ, ale jeżeli jest przystosowana do prędkości x8 to raczej nie.

jest przystosowana do prędokści 8x… ale tak jesce nie rpubowalem nagrywac :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 17:05

jest przystosowana do prędokści 8x… ale tak jesce nie rpubowalem nagrywac :stuck_out_tongue:

hmm a ciekawe jest to ze po zgraniu nero weryfikował płytę i są na niej tylko 4 film yktórre nie idą-łączy je jedno wszytskie to filmy animowane czy animacje kompuiterowe (czerwony kapturek, madagaskar, przez płot itd) -zgrane dla celów konserwacyjnych…