Zgrywanie z błędami na hdd

jaki program służy do zgrywania z płyty cd/dvd na hdd, który potrafi ominąć błędy… ?

chodzi mi o to ze film na koncu dvd jest nie do odczytania… a jak sie czytnik zatnie to dalej juz nie chce odczytac… : :?

Thx 8)

uzyj CDR Diagnostic :wink: np.

Sprawdź też ten:

:arrow: BulletProof File Copy 1.53 PL

znalazlem programik BadCopy :] zobaczymy jak sie sprawdzi… :?

Alternatywnie BadCDRepair Pro /solidlabs.com

albo tak

Sproboj CD-DVD Diagnostic. Albo poszukaj innego czytnika. Moze jakis znajomy ma czytnik z dobra korekcja bledow i da rade go zgrac. Dwa lata temu kumpel kupil sobie DVD-ROM LG i mial niezle szczescie. Trafil mu sie taki super egzemplarz ze plytka musi byc porzadnie uszkodzona\porysowana zeby jej nie czytal.

predkoscia 2x

np. softem TweakXP ustaw sobie

to nie kwestia napedu tylko samego nosnika

niestety esperanzy nie lubia byc nagrywane w liteonach

koncowych sektorow za cholere sie nie da odczyatc…

a chodzi tylko o to zeby jak najwiecej pliku odzyskac… :]

Ty mi tu na moje rodzinne plyty blota nie rzucaj bo bedzie :chlosta: ! To nie wina esperanz tylko nagrywarek. Nie potrafia czytac dobrze kodu plyty. To samo jest z DVD. Podam ci przyklad: na mojej poprzedniej nagrywarce (NEC ND1300A) plytki DVD GigaMaster moglam nagrac tylko na 2X mimo ze na plycie pisalo ze to 4X. Natomiast na obecnej (TDK 440N, ogolnie to ten sam model tylko inna nazwa i nowy bios ma) te same plytki nagrywam juz na 4X. Skoro inne nagrywarki moga dobrze zapisywac esperanzy to juz pozostaje wina nagrywarki. Sproboj zmienic bios w nagrywarce i problem zniknie. Ogolnie Lite-Ony sa dobre ale jak przychodzi Overburning to przy kazdej nagrywarce moga sie pojawic tego typu problemy. Kumpel ma nagrywarke Samsunga (syf) i nie mogl nagrywac nawet plyt 800 MB nie mowiac juz o 870. Jak zmienilismy biosa to 870 nagralismy.

bios najnowszy i z nagrywania esperanz nici :stuck_out_tongue:

u kumpla na necu jej nie moze odtworzyc do konca

na dvd liteon i LG tez nie :stuck_out_tongue:

ale nie ma co sie zloscic :]

nagrywam teraz na maxmax’ach i x-disk’ach :]