Zgubiłem cdkeya - bez sciemy

Po prostu, zgubiłem ksiażeczke z cdkeyem do CoD’a 4 i zapominając o tym, zrobiłem Format C (byłem zmuszony do tego), no i czy pozostaje mi tylko jedna opcja - wydać kolejne 7 dych? Mam płyte, mam pudełko (jest na nim jakby nr seryjny tego egzemplarza), mam także guid, więc chciałem spróbować uzyskać pomocy od producenta, no ale:

http://activision.custhel…ubCZwX3BhZ2 … _topview=1

"Unfortunately we cannot replace your stolen or lost Key, as we do not have any keys to give out. The Keys are placed in the packaging at the manufacturing plant. As stated in the game manual on page 1, “If you lose your CD-Key, you will not be issued another one.”

Od nich raczej pomocy nie uzyskam…

Cdkey, podobno jest w pliku mpdata w folderze profiles, tylko że nie wiem jak ten plik otworzyć;s Jest jeszcze możliwość odzyskania starego rejestru, ale jak się domyślam, po formacie jest to bardzo skomplikowana operacja.

Przeszukałem już cały dom, a książeczki nadal nie znalazłem. Prosiłbym o wszelką pomoc, bo nie widzi mi się kupować CoD’a 4 jeszcze raz.

Szczepi ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na tym forum, granice pomocy są bardzo zawężone - bo cóż tu radzić ??

Jest raczej więcej niż prawdopodobne, że chcąc znów zagrać w Call of Duty 4, będziesz jednak zmuszony

  • to niezbyt duża cena za skutki roztargnienia, jakim jest zagubienie CD-Keya…

Jeśli rzeczywiście zgubiłeś cd-keya to mogę poradzić poszukanie jego na stronce: *** może podziała. Odgrzebuje ten temat aby inni z podobnymi problemami się trudzili :slight_smile:

BigLuk7, mogę doradzić lekture regulaminu forum …zwłaszcza w punkcie 1.2

Aha zapomniałem o regulaminie sorry .W takim razie jeśli ktoś dalej poszukuje zgubionego cdkeya to proszę pisać na maila freemind07@wp.pl