Zgubiłem kod dokumenty od rejestracji neostrady

(system) #1

Witam mam poważny problem zgubiłem dokumenty od założenia neostrady, było w nich ID, pesel czy tam nip dzięki któremu można było się logować do panelu administracyjnego, a także nazwę użytkownika i hasło do połączenia to akurat znam ale nie znam numery ID i teog drugiego

Pomocy, co mam robić?? :frowning:

(Neon1992) #2

Zadzwonić do T.P.S.A.

(Zioomek16) #3

skontaktuj się z punktem obsługi klienta TP

(system) #4

Weź mnie nie wkurzaj i co mam im powiedzieć?? Pomyślą że ściemniam i że chce kogoś innego.

Takie rady to zostaw dla siebie, potrzebuje fachowej pomocy.

I co powiem"Zgubiłem wszystkie papiery kod aktywacyjny itd.

A oni zaraz podadzą, tak na pewno nie będzie ponieważ każdym w tym wypadku mógłby sobie wziąść obojętnie kogo.

(Neon1992) #5

Grzeczniej troszkę.

No to skorzystaj z porady Majkel58.

(system) #6

Neon1992 grzecznie mówię, po prostu mówię jak jest.

(Arek F.) #7

ID i PIN pobierzesz tu. Wejdź na tą stronę i w zdaniu:

Kliknij na Pobierz i postępuj tak, jak to robiłeś rejestrując Neostradę aż do momentu gdy pokaże Ci się ID i PIN :slight_smile:

(Marek Section8) #8

miałem ten problem tydzien temu (dokładnie moj znajomy), pojechalismy do punktu TP i po okazaniu dokumentów tożsamosci problem sie rozwiazał, jesli bedziesz mial juz (lub masz teraz, swoj numer zamówienia, nr. tel i pesel) to stwórz nowe połaczenie sieciowe (na infolini wszystko ci wytłumaczą) połacz sie ze strona http://www.rejestracja.neostrada.pl wpisz te dane i gotowe, odzyskasz swój ID i PIN

(model12) #9

Kolego oni "TPSA"rozwiązują nie takie problemy,zadzwoń do pomocy technicznej 0-800-102-102-1 napewno pomogą.

(system) #10

ok dzięki za pomoc.

(model12) #11

A swoją drogą jak można zagubić takie dane?????

(:: Radziu ::) #12

Tak, to jest na papierze :wink:

(Azpr) #13

A niewpadłeś kolego na pomysł żeby tak zrobić? Przecierz oni widzą z jakiego numeru dzwonisz, jakie dane podajesz itp. Po kilku standardowych pytaniach napewno byś takowe informacje uzyskał, jak nie to idziesz do telepunktu...