Zhackowali mi system! :(

siemka mam problem mialem avasta wszystko git pobralem sobie clienta do prywatnego servera mt2 avast nic nie wykryl kiedy chcialem pograc w minecrafta komp mi sie zarzymywal jakby nie dal osie ctr alt delete nic only reset po wlaczeniu komputer wyswietlal tylko pasek na dole i lag znowu reset tak 4 razy reset a za5 przy wlaczaniu gdzie powinno byc zapraszamy bylo trwa uruchamianie systemu musialem czekac az system wlaczy sie z 20 min normalnie 1 min po czym nie dzialal net pomimo tego ze wszystkie sterowniki byly polaczenia internetowego nie bylo w panelu sterowania gdy probowalem przywrocic system z przed miesiaca wyskakiwala ramka error system zostanie zamkniety za 50 sec powod nie masz prawa wykonac tej czynnosci reset systemu :slight_smile: tak po 2 razach nie bylo paska zadan na dole nie moglem przesuwac kosza nic i ciagle mi sie po 1 min od wlaczenia wylaczal z tym samym powodem gdy probowalem cos zrobic dalem resa systemu wgralem wszystko od nowa windowsa sterowniki.jak widac avast sie nie spisal i nie wiem jaki darmowy program antywirusowy (dobre opinie moze sami uzywacie) zastosowac avasta juz nigdy nie uzyje a na licencje brak kasy na chwile obecna mam drogie programy na kompie typu steam gry o wartosci 200-300 zl i inne prosze o porady i wyrozumialosc.Moge czuc sie juz bezpieczny?

  1. Zmień temat, bo jest mylący…

  2. Przeglądarka - CHROME albo COMODO DRAGON - praktycznie to samo, gdyż są oparte na Chromium.

  3. Antywirus / Pakiet bezpieczeństwa:

COMODO Internet Security - całkowicie darmowy

Norton Internet Security - pełna fukcjonalność przez 90 dni, konieczna rejestracja na adres @

Eset Smart Security - Wersja testowa na 30 dni :wink:

Biorąc pod uwagę Twohe przejścia polecam Ci NORTONa, instalujesz, a resztę on robi sam :slight_smile:

Ponadto jeśli masz zapłacone gry ze STEAMa, to możesz pobrać je ponownie i nie płacic za licencję :wink:

Jeszcze polecam pandę antywirus pro 2012 na pół roku za darmo. Wpiszesz w google te hasła a wyskoczy Ci informacja, że jeśli na facebooku klikniesz “lubię to” to możesz ściągnąć taką pandę. Promocja jeszcze chyba trwa.

sztangar1997 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif