Zieleniejący ekran po wznowieniu ze stanu hibernacji/uśpieni

Mam następujący problem z laptopem. Podczas gdy przełączam lapka w stan hibernacji bądź uśpienia, gdy wznowie system ekran zielenieje. Gdy wyłącze system i włącze, bądź zrobie restart systemu jest ok, a gdy stan hibernacji czy też uśpienie ekran sam w sobie zielenieje. Zrobiłem nawet screen lecz gdy obraz jest ok na screenie również wygląda normalnie, więc najwidoczniej coś z ekranem.

Model : Asus N61VG-JX025V

Ekran: LED

Czym może być to spowodowane, że dzieje jak się dzieje :?:

P.S

:Laptop już był 2 razy w serwisie jakiś czas temu, coś słyszałem od kogoś, że gdy będę musiał 3 raz oddać, wtedy mogę ubiegać się o nowy sprzęt, bądź też całkowity zwrot pieniędzy, tyczy się to firmy Asus, lecz nie wiem czy to prawda :slight_smile:

Możesz ubiegać się o zwrot gotówki, jednak tylko gdy będzie to trzecia naprawa tego samego. Wystarczy że wpiszą co innego w karcie gwarancyjnej i już się nie liczy jako kolejna naprawa. Tak więc przy sprzęcie elektronicznym bardzo łatwo jest obejść (dla producenta) ten zapis o zwrocie gotówki.

Za pierwszym razem był dysk wymieniany na nowy, za drugim razem płyta główna.

No ale chyba będę musiał go wysłać po raz trzeci, tym bardziej, że w listopadzie tego roku kończy mi się gwarancja …