Zielony obraz w nowej karcie graficznej

Otóż kupiłem sobie na święta nową kartę graficzną Geforce FX 5500 firmy Palit 256 MB DDR/128 Bit na AGP 4x/8x. Podłączyłem to wszystko pod płytę główną AsRock P4I45D na AGP 4x. No i tu zaczęły się problemy: po włączeniu komputera cały obraz jest w kolorze zielonym, nie wyświetla innych kolorów. Nie wiem czy jest to wina karty czy komputera jeżeli ktoś może pomóc to prosze pisać.

Sprawdz czy karta dobrze siedzi w slocie AGP.Wyjmij karte i przedmuchaj AGP moze jest syf na stykach.Jak to nie pomoze to sprawdz na innym kompie moze karta jest kaput :frowning:

a jakies sterowniki instalowales ?

Star karta siedzi dobrze bo już kilka razy wcześniej zrobiłem to co piszesz a narazie są święta i nie mam gdzie jej sprawdzić.

Sniko zainstalowałem wszystkie sterowniki jakie były na płycie do tej karty, ale myślę że to nie jest problem sterowników bo nawet kiedy do biosu wchodzę to obraz tez jest zielony.

A mnie to wygląda na uszkodzony kabel sygnałowy monitora lub coś z wtyczkami - sprawdź na innym monitorze.

ale ten sam monitor na Geforce MX 440 chodzi normalnie więc to chyba nie jego wina ale sprawdze

bo może wtyczke wsadziłes inaczej (przekręciłeś).

Kondensagtory nha grafice sprawne?

Kondensatory na grafice sprawne, a jak mogłem wtyczkę przekręcić? Przecież bym jej wtedy w ogóle nie włożył monitor (LG L1730S) mam podłączony przez D-Sub orginalnym kablem LG

Złączono Posta : 25.12.2006 (Pon) 23:09

A czy stary bios (12.11.2002) może być przyczyną tego że karta tak działa?

W sensie że kabel przekręciłęś przez przypadek i się w którymś miejscu uszkodził.

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 14:58

Raczej nie.

to jednak była wina karty dzisiaj oddałem do reklamacji