Zintegrowana grafika - wasza opinia

Mam płytę główną Foxconn A76ML-K 3.0 http://www.foxconnchannel.com/product/M … -us0000491

Jak oceniacie jej zintegrowaną grafikę, jakie gry mniej więcej pociągnie i do jakiej karty graficznej mniej więcej można ją porównać ?

Integry są bardzo słabe, o tej nie ma informacji ale myślę że ma wydajność na poziomie Radeona 9000. Gry jakie pociągnie ? GTA SA i inne z podobnymi wymaganiami.

a ja znów słyszałem, że ta integra jest w miarę dobra i pociągnie takie gry jak np. CoD 4, ale to tylko tak słyszałem. :slight_smile:

VGA on Die: Integrated ATI® Radeon™ 2100 graphic - tak jest na stronie producenta płyty, ale nie wiem właśnie jaką ona ma wydajność.

smooker , no tak na youtube jest nawet film jak ktoś gra na tej integrze w CoD 4. Ale czy można temu wierzyć ? Jeśli tak to można porównać wydajnością do Radeona 9550 z przewagą tej 2 karty.

Z drugiej strony też to CoD 4 nie ma wygórowanych wymagań :wink:

Mój brat ma tą kartę, grał w coda 4 na 60 fps bez większych akcji, nfs carbon , most wanted , pro street, undercover smigaja. San Andreas równiez śmiga aż miło, nawet crysis 1 na minimum.

ale ja mam Radeon’a 9550 128MB z tym, że 64-bit. CoD4 mi na tej grafie nie wchodził.

a mam jeszcze takie pytanie… czy ta zintegrowana grafika pociągnie Windows 7 32-bit ?

a czemu ma nie pociągnąć :slight_smile: na stronie producenta są sterowniki pod win7 do tej karty.

a no to dobrze, dzięki :slight_smile: