Źle działające sterowniki bluetooth w windows 7

(Mateuszficu) #1

Witam. Mam problem taki jak w temacie z adapterem bluetooth na USB. Mianowicie, dawniej bluetoth smigal sobie normalnie na sterownikach z microsoftu, ale zaczalem strasznie mieszac :frowning: i juz nie chodzi. :slight_smile: Tzn chcialem zainstalowac sterowniki bluesoleil, zaczalem od jakis starszych wersji, nie dzialaly przez nowsze, ktore dzialaly. Fajnie potestowalem sobie, chcialem wrocic do microsoftu.... ale juz sie nie dalo. Adapter wykrywa instaluje sie, ale nie wyszukuje urzadzen, nie mozna wejsc do ustawien. Na moje oko to strasznie namieszalem z tymi sterownikami :-x. Czy da sie jakims programem calkowicie je odinstalowac? Moze da sie w jakis sposob powrocic do stanu przed tym felernym testowaniem(przywracanie systemu nie pomaga, bo mam teraz tylko 4 ostatnie punkty przywrania)?

(Lukaszk 89) #2

Przejrzyj Revo Uninstaler i i zobacz czy Ci ich nie usunie oraz wyczyść kompa i rejestr CCleanerem.

(Monczkin) #3

Ficu , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. poradnik-uzywania-forum-zakladanie-edycja-tematu-t394978.html