Złe działanie youToube

Mam łączę 6 MB i od pewnego czasu widzę że tuba/komp słabo działa jest filmik dajmy np 2 minutowy a buforowanie zatrzymuje się na 30 sekundach i stoi 1,minutę dwie,trzy ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

Ps.A jak już nacisnę play na dużym ekranie,to wszystko stoi.

To całkiem chyba już normalne - jak wiesz wysyłanie danych w eter jest drogie, więc dostawcy treści limitują transfer na jednego użytkownika, albo na całą sieć, np. tak kosztowną jak TP S.A.

Tu nie ma nic do rzeczy limitowanie transferu. Zresztą tego typu zjawisko jest obecnie bardzo rzadkie i raczej występuje w sieciach komórkowych. Spróbuj przeczyścić przeglądarkę z ciasteczek i danych tymczasowych. Wyłączając wszystkie programy, które pobierają dane z internetu (np. programy pocztowe, gg itp.) wykonaj test prędkości łącza na www.speedtest.net wybierając serwer zlokalizowany najbliżej ciebie. Zobacz czy pomiar się zgadza, jeśli tak spróbuj przeczyścić cache flasha

kasując zawartość katalogu: \users\nazwa_uzytkownika\AppData\Roaming\Adobe\FlashPlayer\AssetChache\ w tym katalogu prawdopodobnie będzie trochę plików, które trzeba usunąć następnie spróbuj oglądać Youtub’a.

@thommy18

Chodziło mi o limit prędkości transferu, a nie limit ilości przesłanych danych.

A u mnie jest tak, że zbuforuje się 10 sekund klipu i wraca do początku, przez co piosenka włącza się od nowa… :frowning:

podczas takiego błedu spróbujcie zmienić rozdzielczość na jakąkolwiek i powrócić do wcześniejszej, mi też nawala i to pomaga, tyle że ja mam Flash Player 9 na Mac OS X pod PowerPC czyli po polsku mówiąc… tragedia największa z największych jeśli chodzi o Flash Playera :roll:

Nie możesz zaktualizować do 10, na swoim idealnym Macu ;)?

mogę, ale 9 jest lepiej zrobiona pod PowerPC… na 10 muli wszystko, na 9 da radę jeszcze coś zrobić, na 8 najlepiej ale przy YT nie da się wybrać 240p :stuck_out_tongue:

Przełącz YouTube na HTML5. Nie wszystkie filmy działają, ale z większością nie ma żadnych problemów.

http://www.youtube.com/html5

u mnie na TenFourFox niestety, chodzi gorzej niż z flashem, mam wtyczkę FlashVideoReplacer i na YT używam wtyczki QuickTime i śmiga fajnie czy to 240p czy 360p :wink: