Źle nagrany windows czy wewnętrzny błąd

Witam.

Otóż dziś pobrałem windows7 wypaliłem na DVD z max. prędkością i gdy bootuje z DVD pokazuje się to ładowanie coś takiego, a następnie:

zdjcie001ru4.th.jpg

To postanowiłem nagrać jeszcze raz, ale ze słabszą prędkością i zamknąłem/ jednokrotny zapis i dalej to samo. Nie jest to zbyt pocieszające tak się najarałem a tu klapa może są jakieś klawisze, żeby zmienić rozdziałke podczas instalacji cokolwiek by z tej płyty dało się zainstalować dodam, że płyta się w tym momencie zatrzymuje i mogę jedynie jeżdzić myszyką po ekranie #-o #-o

Specyfikację komputera podaj jaką masz.

geforce gigabyte 9600gt

2gb goodram 800mhz

amd athlon 64 x2 dual core 5600+ 2.90

Zamontuj obraz ISO w jakiejś maszynie wirtualnej (VirtualBox, Virtual PC 2007 itp.) i sprawdź, czy ten sam błąd występuje na maszynie wirtualnej.

Nagrywaj z jak najmniejszą prędkością i sprawdź poprawność plików (np. uruchom plik setup.exe znajdujący się na płycie DVD Windows 7 w systemie Windows XP i sprawdź, czy się w ogóle uruchamia).

o_O odpaliłem teraz na kompie i pisze instal now, a właśnie skasowałem ta partycje #-o

Lipa dalej to samo, jak instaluje virtualboxa to pisze, że nie przeszedłem testu czegoś tam i może dalsza instalacja uszkodzić system nie wiem czyt o ważne ale mam XP home edition

Rozszerzyłeś partycję C? Jeżeli nie, to utwórz nową partycję i w systemie Windows XP uruchom plik setup.exe. Wybierz drugą partycję podczas instalacji i pozwól instalatorowi zainstalować system. Po ponownym uruchomieniu komputera zostaw płytkę w napędzie.

Być może system wystartował bez plików, które są potrzebne lub zainicjowało się uszkodzone środowisko (może dlatego setup.exe nie chciał się uruchomić).

Czyli amm zainstalować windows-a z poziomu XP-ka ??

Tak.

Hmmm… mam do wybrania opcje upgrade i custom którom wybrać :stuck_out_tongue_winking_eye: nie jestem PRO w anieglskim obsłużyć to da rade, ale z instalacją mam problem może mnie poprowadzisz ?

Ps. doczytałem się, że mam wybrać opcję custom tak?

Wybierasz opcję Custom, potem wybierasz drugą partycję i instalujesz. Upgrade usuwa XP i instaluje Windows 7 bez utraty danych. Custom pozwala na wybranie partycji, na której ma być zainstalowany system i instaluje Windows 7 na tej właśnie partycji.