Złe połączenie z ftp neostrady przez IE7 i FF3

Witajcie, mam stronę www na neostradzie i aby wejść w swój ftp mam schody tzn.

pod adresem ftp://ftp.neostrada.pl (IE7) otwiera się katalog główny FTP w ftp.neostrada.pl pod tą informacją jest taki komunikat:

Aby wyświetlić tę witrynę FTP w Eksploratorze Windows, kliknij opcję Strona, a następnie kliknij opcję Otwórz witrynę FTP w Eksploratorze Windows, i tą drogą mogę dostać się do aktualnej zawartości. Oczywiście podanie użytkownika i hasła jest wymagane. Tylko w wspomnianym wcześniej katalogu głównym jest lista nie aktualnych folderów z mojego ftp. i przy próbie ich otwarcia mam taki komunikat:

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web

Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

Nie masz połączenia z Internetem. - mam

Witryna sieci Web napotyka problemy.

W adresie może być błąd w pisowni. nie ma

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

Sprawdź połączenie internetowe. Spróbuj odwiedzić inną witrynę sieci Web, aby upewnić się, że masz połączenie.

Wpisz ponownie adres. niema to moim zdaiem sensu

Przejdź do poprzedniej strony.

Więcej informacji

Ten problem może mieć różne przyczyny, w tym następujące:

Łączność z Internetem została utracona.

Witryna sieci Web jest tymczasowo niedostępna.

Serwer nazw domen jest nieosiągalny.

Serwer nazw domen nie zawiera listy dla domeny witryny sieci Web.

Jeśli to jest adres HTTPS (bezpieczny), kliknij menu Narzędzia, kliknij polecenie Opcje internetowe, kliknij kartę Zaawansowane i upewnij się, że w sekcji Zabezpieczenia są włączone protokoły SSL i TLS.

Dla użytkowników w trybie offline

Wciąż możliwe jest wyświetlanie subskrybowanych źródeł i niektórych niedawno wyświetlonych stron sieci Web.

Aby wyświetlić subskrybowane źródła

Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij kartę Źródła, a następnie kliknij źródło, które chcesz wyświetlić.

Aby wyświetlić niedawno odwiedzone strony sieci Web (może nie udać się dla wszystkich stron)

Kliknij menu Narzędzia , a następnie kliknij polecenie Pracuj w trybie offline.

Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij przycisk Historia, a następnie kliknij stronę, którą chcesz wyświetlić.

Rozumię,że do czegoś czego nie ma nie mogę wejść tylko dlaczego ta nieaktualna lista się wyświetla?

A teraz FF3

Po wpisaniu adresu ftp neostrady są takie informacje:

Indeks ftp://ftp.neostrada.pl/

Do katalogu wyższego poziomu - tu po walce mogę wejść, bo pokazuje mi błąd 530 mogę obejrzeć stronę i żródło tyle, że strona jest bez kolorów , dalej nie mogę wejść do ftp.

Nazwa Rozmiar Ostatnia modyfikacja

i nie mogę dostać się do swoich obecnych folderów.

Czy to wina kompa ,przeglądarek a może neostrady.

Jeśli kompa to co mogę z tym zrobić?