Złe ściąganie menadżera firefox


(system) #1

Ahampoo WinOptimizer 5, Cfosspeed, TuneUp Utilities 2007, internet accelerator 1.40 i Auslogics Boot Speed każdy przeze mnie program był oddzielnie zainstalowany i teraz internet źle pobiera JAK TO NAPRAWiĆ


(Kolmar) #2

Źle pobiera czyli? Proszę podać konkrety a nie pobieżne informacje.


(greh) #3

Może odinstaluj po kolei programy i coś ruszy? :slight_smile:


(ybu) #4

To wynik jednoczesnego używania kilku programów do tzw." optymalizacji i przyspieszania."

Co zrobić ? Wywalić z systemu i pozostawić tylko jeden skonfigurowany do użycia.


(system) #5

Ale ja mam wszystkie te programy usunięte.Jak sciągam Winampa to pobiera mi się z prędkością 3mb a powinno się pobierać z prędkością 128kbps mam Neostrade 1mb nie wiem co mam zrobić !!


(Godfather85) #6

Pewnie każdy program coś namieszał i nie wystarczyło tylko ich wyrzucić, jak pisał ybu zainstaluj jeden i spróbuj nim zoptymalizować połączenie z netem.


(greh) #7

(system) #8

A ja tych programów już niechcę chcę tylko żeby mi się wszystko dobrze pobierało

-- Dodane 25.02.2009 (Śr) 17:48 --

Przeczyściłem i nic.


(Onimusza666) #9

Jeżeli te wszystkie programy usunąłeś to przeczyść system np.CClinerem jak radzą koledzy ,sprawdż jeszcze przez Start-wyszukaj-wpisz nazwy tych programów-zaznaczając szukanie w plikach ukrytych i systemowych-pozostałości usuń :!:

A jaką masz pewność że nie jest to wina np.dostawcy internetu :?: z jakiego neta korzystasz :?: Ja mam radiówkę-nie jest to jak po kablu ale lepszy rydz jak nic :lol: 20090206051334.th.jpg


(system) #10

nie idzie usunąć w folderze C:WINDOWS/system32/config/DriverScanner.evt, TuneUp.evt, internet.evt. To są te pozostałości po programach nieidzie tego usunąć nawet unlockerem ani w trybie Awaryjnym nie wiem jak to skasować. CCleaner nieznalazł żadnych wpisów.

-- Dodane 25.02.2009 (Śr) 18:28 --

w RegEdit mogę skasować ten plik evt! !!


(ybu) #11

Jeśli nie możesz usunąć tego pliku to oznacza to, że TuneUp chyba nie został całkowicie odinstalowany. Dlatego daj na forum log z HijackThis i ComboFix,aby pomogli Ci to usunąć pomagający w analizie logów.


(Frog) #12

Kubek234 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(system) #13

Wydaje mi się ze tylko na firefoxie się xle sciaga na IE7 jest chyba wszystko dobrze