Złe sterowniki NVIDIA?

Witam.

Otóż mam pewien problem. Zainstalowałem sobie od nowa Windowsa, a niestety wszystkie sterowniki mam na płycie, której aktualnie nie posiadam, gdyż jest w mieszkaniu rodziców, a jest tam trochę daleko. Ściągnąłem sobie sterowniki do mojej karty graficznej NVIDIA GeForce 8600GT 256MB VRAM. Sterowniki te noszą taką nazwę i są podobno najnowsze : “320.18-desktop-winxp-32bit-english-whql”. Wszystko ładnie się zainstalowało, ładnie wizualnie wygląda pulpit itp., ale jest jeden problem. Gdy włączam gry, wszystko dzieje się w strasznie spowolnionym tempie, a co ciekawe na “starym” Windowsie chodziły jak należy bez żadnych problemów. Zastanawia mnie, czy to może wina sterowników, czy może problem tkwi w czymś innym. Na pewno nie jest to wina systemu, gdyż nawet gry, które nie potrzebują za dużych wymagań (np.International Volleyball 2006) po prostu mi chodzą strasznie wolno. Zaznaczam, że nie zacinają się, a chodzą w spowolnionym tempie. Mam DirectX 9, ale być może przeoczyłem jakiś istotny sterownik albo coś.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Poniżej zrzut ekranu z pełną specyfiką karty graficznej i sterowników

http://img5.imageshack.us/img5/9788/6v4g.jpg

pszemoo ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wrzuć screeny/zrzuty ekranu z:

  1. Narzędzie diagnostyczne DirectX --> zakładka System.

  2. Dodaj lub usuń programy (wszystko).

  3. Menedżer urządzeń z rozwiniętym Karty graficzne.

Zainstalowałeś sterowniki do swojej płyty głównej tzw. Chipset oraz min. NET Framework 2.0?

  • najnowsze sterowniki nie zawsze są najlepsze.