Złe wyświetlanie gadżetu Pogoda w powiększonym trybie

Witam. Mam następujący problem, nie wiem czy tylko mnie on dotyczy, czy też innych. Zaobserwowałem dzisiaj błąd objawiający się nakładaniem symboli ‘stopni’ na opis pogody (w moim przypadku ‘Przejaśnienia’):

xp0u4z.png

Wcześniej tego nie było, bynajmniej nie zauważyłem. Restart komputera/gadżetu nie pomaga. Czym może być to spowodowane? Czytałem coś o naprawianiu gadżetu w Windows Vista, a także w Windows 7 (o ile się z 7 nie mylę, że widziałem), tylko, że u mnie ten gadżet normalnie działa jak należy, zero problemów (+1 opisywany tutaj), czy to w normalny trybie czy powiększonym.

U mnie również to występuje pod 7 jak i pod vistą.

Tylko tak jest jak pisze Przelotne … . . ? Być może w języku angielskim takie długie nazwy nie wystepuja, i z tego ten bład

Po prostu opis jest za długi i został zawinięty do drugiego wiersza.

Przelotne opady deszczu / przejaśnienia.

Tak jak kolega wyżej napisał prawdopodobnie jak większość gadżetu zostały stworzone pod język ang więc czasami takie cuda będą się działy.

Dziwne bo ja nigdy czegoś takiego nie miałem :co: :co:

U mnie na innym kompie wszystko jest normalnie nie wiem co się u ciebie dzieje. Spróbuj pokombinować w ustawieniach gadżetu :slight_smile:

Wydaję mi się, że właśnie problemem jest tylko częściowe przystosowanie gadżetu do j. polskiego. Gdy pogoda jest inna i nie zawija jej opisu, to w następnej linijce jest przedział temperatury w stopniach, gdy opis pogody jest jak na screenie, to jest automatycznie zawijany, ale linijka z przedziałem temperatury zostaje w tym samym miejscu, a powinna trafić do następnej linijki. Najwidoczniej fachowcy z Redmond nie przewidzieli takiej sytuacji :razz: Problem ten zauważyłem dopiero teraz, wcześniej tego nie widziałem, nawet nie zwracałem na to uwagi. Zrobiłem jeszcze jeden screen z aktualną pogodą i z krótszym opisem pogody i jest ok:

5cak4l.png

U mnie chłodniej :frowning:

pogoda.jpg