Złe wyświetlanie obrazu po uderzeniu komputera

(Slowik889) #1

mam nadzieje ze temat nie zostanie zamknięty gdyż także mam problem z karta graficzną :frowning:

mianowicie gdy trąciłem lekko komputer on sie zresetował i po następnym włączeniu obraz był bardzo nie wyraźny

gdy zreinstalowałem sterowniki karty graficznej na nowsze nie uzyskalem oczekiwanej poprawy wręcz przeciwnie obraz jescze bardziej sie zniekształcił i wygląda mniej więcej tak ze na ekranie co pół centymetra jest pasek ktory bardzo zle sie odswieza i do tego zamazuje obraz do tego komputer przestal sie włączać w normalnym trybie i co gorsze zaciol sie przy instalacji systemu nie wiem co robic pomuzcie

ps karta to gf6600

(luger) #2

Otwórz kompa i sprawdź wszystkie połączenia, może się poluzowały włącznie z kartą, sprawdź czy jest dobrze osadzona w gnieździe.

Mój poprzedni komp był taki delikatny #-o :roll:

(Slowik889) #3

sprawdzilem czy karta jest dobrze osadzona przeczyscilem kompa z kurzu sprawdzilem kabelki i nic zero zmian

a i jecze jedna wazna mi sie wydaje rzecz mianowicie ekran biosu wyglada zupelnie dobrze jak gdyby nigdy nic dopiero jak laduje pliki windowsa to sie zaczyna obraz krzczyc najpierw na tym niebieskim pasku puzniej na calym pulpicie

(Seba86mu) #4

slowik8891 , jakie masz chłodzenie na karcie graficznej ? Wentylator, czy sam radiator ?

Jeżeli wentylator, to sprawdź, czy w ogóle on działa, a jeżeli sam radiator, to sprawdź palcem, czy nie parzy.

Najlepiej byłoby, gdybyś podłączył na próbę inną kartę graficzną i sprawdził, czy problem występuje nadal.

(squeet) #5

slowik8891 witaj na Forum. Pamiętaj na przyszłość, że nie podpinamy się pod istniejące już wątki, po powoduje to zamieszanie. Jeśli masz problem, a na forum nie ma odpowiedzi, to wówczas należy założyć własny temat w odpowiednim dziale i z odpowiednim opisem.

Posty wydzielono z tego wątku