Złote myśli

(Anonimek X) #1

Mam pewną idę. Pewnie kazdy wie co to sa Złote myśli. Chciałbym je zrobic w internecie a wiec potrzebował bym prostych formularzy np. Twoje drugie imie ...... . Z gwiazdkami np. Imie twojego chlopaka *****. I to wszystko wysyłane było by na mój mail a potem na podstawie tego publikował bym to w internecie co wy na to publikować umie ale ten formularz gorzej :frowning: Czy jest ktos kto umi mi pomóc .

(Filipsko) #2

Lepiej zrobic w postaci forum, PHP.

(adam9870) #3

A może sobie trochę ułatwisz życie i zrobisz aby automatycznie były dodawane dane. :-k Chodzi Mi o skorzystanie z księgi gości. Tutaj jest opisane jak zrobić gotowy skrypcik z kilkoma polami:

pola możesz sobie zminić, albo i dodać takie które będą Ci potrzebne. Prosty skrypcik :slight_smile:

(Anonimek X) #4

Nie umie czy ktos muglby mi poslac skonfigurowany plik prosze o pomoc podam wszystko co wazne

(Balon) #5

a myslisz ze ktos CI to za darmo bedize robil ? masz dwa wyjscia: zlecic to komus za pieniadze (polecam sie :P) lub nauczyc sie php... a to jest tak proste ze lepsza jest druga opcja bo nikt nie bedzie tego za Ciebie robil...

(adam9870) #6

Wiesz, ja nie mając zielonego pojęcia o php zrobiłem tą księgę gości do której podałem link. Tam jest wszystko opisane i kody są podane. Wystarczy poczytać. I to nie jest trudne :stuck_out_tongue: Rozumiałbym gdyby ktoś Ci bez znajomości PHP kazał napisać skrypt ale to...