Złożenie komputera do 1200 zł

czy moglibyscie mi doradziec jaki komputer złożyc do 1200 zł?? z jakich cześci?? bo za bardzo sie na tym nie znam:/ komputer bedzie głownie służył do internetu, słuchania muzyki i raz na jakis czas zagrac w jakas gre np: PES 2008, call of duty 4, nfs pro street… z góry dziekuje

NFS PS bym se darował na takim kompie, CoD 4 też …

  • Pentium 4 3.00Ghz

  • 512 Ram

  • GeForce 7300GT

Reszta to już bez znaczenia :shock:

ale na allegro sa znacznie lepsze komputery. np athlon X2 4000+, 1 gb ram, gf 8400. co o takim myslicie?

Płyta główna Gigabyte socket AM2 za 180zł

AMD Athlon X2 4800+ za mniej niż 300zł

dysk twardy 160GB WDC albo Samsunga 160zł

Ramy GEIL 1GB 80-90zł

Grafa 8600GT 350zł

Buda z zasilaczem 150zł

pozdro!

Dlaczego zaraz darował? Na mojej “bestii” poszedł na 1024x768 i wcale nie na minimalnych ustawieniach, a nawet zniszczenia mogłem włączyć… :wink: A za 1200zł komp to będzie raczej lepszy niż mój nawet :smiley:

Tylko powiedz jeszcze czy to ma być cała budo od podstaw, czy same bebechy. Bo jeśli w tej cenie ma być płaska 19" to wtedy będzie krucho :stuck_out_tongue:

:x

Nie kupuje sie zestawów na allegro. Słaba grafa, słaby zasilacz, zazwyczaj niezbyt dobre pamięci.

1264oe2.th.jpg

Coś takiego, składałem tylko z dostępnych podzespołów. Jeśli za drogo to można tańszą obudowę i 1 gb pamięci.

-Cichy- zapomniałes o nagrywarce, a mam takie pytanie czy w tym apollo to złożą mi takiego kompa czy musze kupic podzespoły i sam sobie go złożyc?

Płytę główną bierz Gigabyte GA-MA69G S3H lepsza za nie wiele więcej i jest chyba nawet dostępna na apollo