Złożone wypalanie gier

Na wstępie zaznaczam, że mam oryginalne płyty tych gier, a kopię tworzę do użytkowania własnego.

Chciałbym się dowiedzieć jak gra sprawdza oryginalność płyty. Czy istnieje jakiś łatwy sposób żeby zmienić ścieżkę sprawdzania oryginalności płyty? Dla przykładu chciałem zgrać Kangurka Kao na jedną płytę. W tym celu chciałem stworzyć katalog Kao1 - zrzucić do niego zawartość płyty Kao2 i Kao3 - tak samo. Na zakończenie zrzucić na płytę DVD. Czy można ustawić żeby oryginalnych plików szukał nie pod %CDROM% tylko %CDROM%/Kao1 itd.

Jeżeli mnie pamięć nie myli to kangurek Kao2 jest zabezpieczony StarForce-zabezpieczenie nie do pokonania-nie da rady zrobić kopii 1:1 najwyżej odpalić za pomocą Daemon Tols . Trzecia część Kangurka Kao też jest zabezpieczona ale nie wiem czym. Którą część posiadasz?piszesz coś o 2 płytkach i jakie zabezpieczenie? :lol:

Nie chodzi mi o zabezpieczenia weźmy prostszy przykład, bo może namotałem.

Mam kangurka Kao1 - odbezpieczyłem. Teraz mam tam takie pliki jak setup.exe, *.ico, katalog DATA, itp. - to co zawiera płyta w skrócie mówiąc. Teraz chcę, aby to wszystko wrzucić do folderu kao1. Następnie chce nagrać na płytę, ale żeby oryginalnych plików nie szukało bezpośrednio na CD(%CDROM%) tylko w tym katalogu(kao1).

Nigdy tak nie kombinowałem to nie będę się wypowiadał,poczytaj tutaj może coś Cię natchnie i daj znać jak się uda.Pozdrawiam http://forum.cdrinfo.pl/f11/laczenie-4- … cja-40981/