Zły sterownik

zainstalowałam ac3filter, guick time alternative, real alternative… i dalej nie odtwarza muzyki… i wyświetla się zły sterownik Direct Soud. Wiec co mam jeszcze zainstalować???

Prawdopodobnie brakuje jakiegoś kodeka (nie sterownika). A instalowanie nowych programów, nie zawsze pomaga, gdyż mogą one nie zawierać odpowiednich kodeków. Zazwyczaj przy problemach z kodekami (czy to dźwięku czy obrazu) najlepiej zainstalować cały pakiet, a nie każdy kodek osobno. Co do pakietu kodeków, to bardzo dobrym zestawem, jest K-Lite dostępny na vortalu:

K-Lite Codec Pack

Edit:

Trochę zgaduje Twój problem, ale jak sądzę chodzi Ci o to, że podczas odtwarzania pliku multimedialnego (np. flimu) nie słychać dzwięku. Jeśli chodzi o coś innego, to podaj więcej info.

Ja mam te same od lat co Ty / bez guick time alternative / plus FFDShow : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=301&t=36

i wszystko śmiga bez problemów. :slight_smile:

Radzę je zainstalować i sprawdzić - są b. dobre / szczególnie do słabych komputerów /. Ja mam mocny komputer i je używam ponieważ jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN