Zmagania z czerwoną tarczą z białym "X" w trayu

Witam!

Miałem problem z kompem, bo mi się pojawiła znana i lubiana czerwona tarcza z białym "X"em. Na forum znalazłem temat traktujący o tym problemie i wygl;ąda na to, że mi pomogło, bo póki co spokój na dysku. Z tego miejsca chciałem podziękować Adamowi98 bo to Jego przepis mi pomógł:)

Teraz jestem po formacie i wygląda na to, że jest spokój na dysku, ale podsyłam fachowcom logi do przejrzenia, bo sam to raczej lama jestem i muszę liczyć na waszą pomoc:)

W Worms Doors Cleaner mam zielone guziczki tylko przy netBIOS i UPNP są żółte i pisze że po restarcie zostana wyłączone. Tylko że po restartach nic się nie zmienia, czy to tak ma być?

W logach wygląda że wsio jest ok, ale proszę o przejrzenie i podpowiedź co wywalić żeby nie obciążało kompa

HJT:

Silent Runners

VirtumundoBeGone:

W WWDC znaczki mogą być żółte bądź zielone. Tak więc jeśli takie są, to je zostaw.

Logi są w porządku. Możesz jedynie ciachnąć wpisy od niegroźnej alexy:

Jednak zalecam instalacją dodatku Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo i po instalacji jego, te wpisy same powinny zniknąć. SP2 możesz pobrać stąd:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

jeszcze raz dzięki za pomoc

a taki proces jak winlogon.exe potrzebny jest?

Proces winlogon.exe jest jak najbardziej potrzebny. M.in właśnie on jest potrzebny do poprawnego zalogowania i wylogowania w systemie.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222