Zmiana atrybutów folderu ukrytego w XP

Problem:

Jak zmienić atrybuty folderu Dane Aplikacji znajdującego się w Documents And Settings. Sytetem operacyjny XP.

Dysk jest podpięty przez USB, /laptop w którym pracował poszedł z dymem/. Widać go jako dysk F. Aktualnie też system XP, oraz dostęp do obydwu kont Administratora, zarówno na starym dysku jak i nowym

ścieżka jest następująca C:/D&S/użytkownik/ i do tego miejsca widać, niestety Dane Aplikacji są już ukryte, a w środku są pliki Thunderbirda.

Jakim programem można to obejść?, tak żeby się dostać do środka do plików Thunderbirda?

Za każdą pomoc będę wdzięczna

HELP

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 18:34

ścieżka jest

F:\Documents and Settings\XXX\Dane aplikacji

za błąd przepraszam

Kombinuję o co ci chodzi i doszedłem do takich wniosków ,jeśli się mylę to popraw

Miałaś laptopa ,który się spalił ,na nim masz pliki Thunderbirda do których chcesz się dostać.

Dysk z laptopa masz podłączony do innego komputera na którym tak jak na lapku jest system XP,ale nie możesz się tam dostać brak dostępu.

Jeżeli o to chodzi to należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność

Jak masz XP Home musisz to zrobić w trybie awaryjnym

:slight_smile:

Witaj, bardzo dobrze rozszyfrowałeś problem, niestety nie mogę tego zrobić, Mam XP prof, i nie można zmienić atrybutu, tzn, udaje mi się wyłączyć proste udostępnianie, ale nie mam możliwości przeniesienia go na własność, nawet nie mogę zaznaczyć tej głoopiej kratki, jest nieaktywna.

poszperałam tu i uwdzie i dowiedziałam się o jakimś programie, który tą blokade zdejmie, ale nazwy już nie znalazłam.

Ty nie patrz na atrybuty tylko zrób jak napisałem

Pod tym linkiem masz krok po kroku opisane jak to zrobić jest również graficznie przedstawione więc się nie pomylisz.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=10662&st=0entry54335

:slight_smile: