Zmiana atrybutów folderu ukrytego w XP

(Magda Ilmer) #1

Problem:

Jak zmienić atrybuty folderu Dane Aplikacji znajdującego się w Documents And Settings. Sytetem operacyjny XP.

Dysk jest podpięty przez USB, /laptop w którym pracował poszedł z dymem/. Widać go jako dysk F. Aktualnie też system XP, oraz dostęp do obydwu kont Administratora, zarówno na starym dysku jak i nowym

ścieżka jest następująca C:/D&S/użytkownik/ i do tego miejsca widać, niestety Dane Aplikacji są już ukryte, a w środku są pliki Thunderbirda.

Jakim programem można to obejść?, tak żeby się dostać do środka do plików Thunderbirda?

Za każdą pomoc będę wdzięczna

HELP

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 18:34

ścieżka jest

F:\Documents and Settings\XXX\Dane aplikacji

za błąd przepraszam

(Leon$) #2

Kombinuję o co ci chodzi i doszedłem do takich wniosków ,jeśli się mylę to popraw

Miałaś laptopa ,który się spalił ,na nim masz pliki Thunderbirda do których chcesz się dostać.

Dysk z laptopa masz podłączony do innego komputera na którym tak jak na lapku jest system XP,ale nie możesz się tam dostać brak dostępu.

Jeżeli o to chodzi to należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność

Jak masz XP Home musisz to zrobić w trybie awaryjnym

:slight_smile:

(Magda Ilmer) #3

Witaj, bardzo dobrze rozszyfrowałeś problem, niestety nie mogę tego zrobić, Mam XP prof, i nie można zmienić atrybutu, tzn, udaje mi się wyłączyć proste udostępnianie, ale nie mam możliwości przeniesienia go na własność, nawet nie mogę zaznaczyć tej głoopiej kratki, jest nieaktywna.

poszperałam tu i uwdzie i dowiedziałam się o jakimś programie, który tą blokade zdejmie, ale nazwy już nie znalazłam.

(Leon$) #4

Ty nie patrz na atrybuty tylko zrób jak napisałem

Pod tym linkiem masz krok po kroku opisane jak to zrobić jest również graficznie przedstawione więc się nie pomylisz.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=10662&st=0entry54335

:slight_smile: