Zmiana aut w GTA SA


(P@zik) #1

Jak podmienić auta na europejskie? jakim programem to najlepiej zrobić proszę powiedzcie... opiszccie to dokładnie proszę bo kiedyś próbowałem i miałem auta widmo... POMOCY!!


(Hknap1) #2

A był taki program... Sam go używałem w tym celu... Ale nie pamiętam nazwy, poszukaj na stronach poświęconych serii GTA.


(Linkinparkkrotek) #3

GTA Parking, nie mam do niego linku, musiał byś w google poszukać :slight_smile: Program całkowicie po polsku wiec z obsługa nie bedziesz miał problemu :)Dodatkowo program wgrywa mody itp. (mapki, ubrania, bronie i inne )

A jeszcze polecam te strony z samochodami :slight_smile:

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php ... gory&id=19

http://www.gtagarage.com/mods/index.php

http://gta-worldmods.planet-multiplayer ... kit/start/

http://1ta.ru/

http://www.gtaberlin.de/de/modelle/fahrzeuge.html

a ta jedna z lepszych :slight_smile: http://gta.gamigo.de/news.php masa nowych aut, łodzi, itp. :slight_smile:


(P@zik) #4

OK a mam pytanie. Jeśli już zainstalowałem autko to czy moge spokojnie wywalić plik do kosza? ten z autem, które ze stroni pobrałem?


(Pax555) #5

jak zainstalowałeś wóz w san andreas to włącz gre i poszukaj wózka, jesli go znajdziesz i bedzie taki jak chciales to możesz później wywalić plik z autem do kosza

a przed wgraniem nowego wozu najlepiej znajdź wóz i zaparkuj go w garazu i zapisz gre, wtdey bedziesz mial od razu woz przy wczytaniu gry, bo czesto sie zdarza ze po wgraniu wozu jest go trudno jest znaleźć go

mozesz tez car spawnerem zrobic zeby bylo szybciej :wink: