Zmiana boot na domyślny

No tak po instalacji miałem ten ekran boot (z tym paskiem ładowania) był napis Microsoft Windows XP Professional a teraz mam bez tego professional, da się przywrócić tamten stary? Jeśli nie to skąd taki pobrać i jak zainstalować?

Napis Professional znika jak wgrasz Service packa :wink:

A ja chce ten napis przywrócić tylko jak?

Najprawdopodobniej możesz przywrócić ten napis tylko poprzez odinstalowanie Service Packa.

Tak, tylko to jest bardzo ryzykowne i nieopłacalne. Po odinstalowaniu SP mogą przestać chodzić programy, gry (większość)I nawet nie wiadomo czy to przywróci wcześniejsze logo ;/

No to kto z was ma taki boot z napisem professional proszę o udostępnienie mi go

Ściągnij BootSkin’a i w nim spróbuj ustawienia domyślnego boot screen’a (nie mogłem znaleźć default’a na necie)(Chyba że chcesz na jakiś wymyślniejszy zmienić :stuck_out_tongue: ).

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Bardziej polecam TuneUp Utilites :slight_smile: Tam masz podaną stronkę z różnymi takimi logami startowymi :slight_smile: W tym programie możesz nawet zmienić takie logo :stuck_out_tongue:

No dobra, że zmienię ale ja chce ten boot default który jest przed instalowaniem jakiegokolwiek SP. Jest fajniejszy niż ten po zainstalowaniu SP.