Zmiana czasu

Czy będzie ktoś czekał do (pierwszej) godziny 3.00 (29 październik) aby przestawić zegarek na godzinę 2.00?

A po co? mozna to zrobic wczesniej,jak ktos np. spac idzie o 24,to przesunac zegarek na 23,i rano bedzie okej :slight_smile:

Hahahaha przestawienie czasu to nie sylwester :P:P:P

Parę lat temu wracałem pociągiem jak była zmiana czasu, pociąg czekał na stacji na (drugą) godzinę 2.00 i podróż była o „godzinę” dłuższa (dobrze że PKP nie policzyła sobie dodatkowo za tą godzinę)

ja już mam przestawiony prócz w kompie, ale w telefonie,wieży i innych zegrakach w domu jest już 20:37:P

No co Wy? Nie czekacie na trzecią w nocy? W końcu taka podróż w czasie (podróż do przeszłości) to nie codzienność. :stuck_out_tongue:

A ja myślałem że cena biletu uzależniona jest od długości przejazdu a nie jego czasu :PPP

BTW może jest to sposób na wyjście z zapaści PKP, liczyć za czas przejazdu (mój rekord 33 km ponad 6 godzin)

Każdy przestawia zegarki wcześniej… 8)

ja zazwyczaj przestawiam później (rano) :wink:

każdy orze jak może :stuck_out_tongue: :mrgreen:

A pomyślcie o tych którzy idą na trzecią zmianę do pracy. Idziesz na 22 a kończysz o 6 rano, tylko że tak naprawde siedzisz w pracy 9 a nie 8 godzin :twisted:

No to żeby sobie odbić powinni wziąć nocną zmianę przy wiosennej zmianie czasu i wtedy będą siedzieć 7 godzin. I się wyrówna :slight_smile:

ja gralem wtedy w nocy na kompie , weszlem na serwer cod 2 o 2:35 , gram chwile , wychodze z serwa a tu 2:00 , (oczywisice patrzylem na zegar w kompie), normalnie cofnełem sie w czasie :lol: :lol:

No to masz płacone za 9 godzin :slight_smile:

chyba że płaca naliczana jest wedle zegara który przestawia się też automatycznie :wink:

Ja zapomniałem w tą noc wyłączyć kompa - rano patrzę i już jest czas zimowy.

Fajnie że teraz mamy lato, to powinny być wakacje a ja do szkoły chodzę :x

Ja dopiero wróciłem ze szkoły ledwo zjadłem a tu już ciemno :x Doła można przez to złapać ;/ nie podoba mi sie to :?

Ale jak tak już ciemno, zimno, to więcej czasu się ma np. na naukę i komputer, bo na dwór się wychodzić nie chcę, ja tak lubię.

P.S. Nie mogę się doczekać Bożego Narodzenia, Sylwestra i ferii trochę się odpocznie od szkoły. A najlepiej to juz wakacje

ciekawe co zrobią jak będzie przestawiane w drugą stronę :hahaha: