Zmiana czułości karty sieciowej

Witam ponownie. Wie ktoś może, jak zmienić czułość karty sieciowej w Windows 10? Tutaj wrzucam screen, jak wygląda menu ustawień karty:

http://wrzucaj.net/image/aaT7

W którym miejscu i czy w ogóle mogę to zmienić? Proszę ponownie o pomoc.

Chodzi Ci o zwykła kartę przewodową? Po co szukasz tego ustawienia? W innym systemie miałeś możliwość takiej zmiany?

Chodzi mi o kartę, która jest w laptopie. Da się, ale nie wiem co to za system: http://netdiag.pl/artykuly/wifi_config/nic_config.png

Chcę to zmienić, bo przy drzwiach do hotelowego pokoju mam 3 kreski, a metr od drzwi już tylko jedną. Może mi to jakoś pomoże. Urządzenie wzmacniające sygnał jest tutaj za drogie, żebym od tak wydawał 40 Euro na nie.

Czyli chodzi Ci nie o przewodową tylko bezprzewodową, WiFi, w pierwszym poście zaznaczyłeś i rozwinąłeś ustawienia karty przewodowej.

Bezprzewodowa u Ciebie to jest Qualcomm Atheros

Tak, tak. O bezprzewodową WiFi.

http://wrzucaj.net/image/aaTM

No więc? Da się to gdzieś zmienić?

Zrobić cokolwiek, żeby dało się łapać sygnał normalnie nie tylko przy drzwiach, ale aż metr wgłąb pokoju?

Jak sam widzisz na twoich obecnych sterownikach nie da się.

A można zmienić sterowniki, żeby się jakoś dało? Czy po prostu moja karta sieciowa nie ma tej możliwości? Tam da się niby coś pozmieniać (co widać na załączonym screenie), ale nie chcę nic popsuć.

Nie mam zielonego pojęcia. Na ustawieniach kart sieciowych praktycznie się nie znam. Po prostu chciałem dać z nać że szukanej przez ciebie opcji tam nie ma. Musisz czekać na kogoś bardziej doświadczonego w tym temacie.

Dzięki za cynk. Sam bym nigdy, przenigdy nie wpadł na to, że tam nie ma szukanej przeze mnie opcji. Przecież wcale nie dlatego założyłem ten wątek. Raz jeszcze dzięki. Uratowałeś mi życie.

Zrozumiałem sarkazm i zapraszam do lektury.

http://www.windowsnetworking.com/articles-tutorials/wireless-networking/advanced-wireless-adapter-driver-settings.html

U mnie to menu jest znacznie uboższe… Boję się, że coś pozmieniam i popsuję… Ktokolwiek już to kiedyś robił?

Nic nie zepsujesz. Co najwyżej karta przestanie odnajdywać jakąkolwiek sieć ale wtedy wystarczy przywrócić ustawienia do stanu początkowego. Zabawa z tymi opcjami jest na 99% bezpieczna dla sprzętu jak i samego systemu.

A ktoś ma jakieś sugestie, co mogę zmienić?