Zmiana hasła GG

Siemka all…problem jest taki: ktos mi sie ciagle wpier…dziela na gg(skads znal moje haslo:P, ale mniejsza o to)ale jest on na tyle niedoswiadczony ze nie wie iz haslo mozna zmienic…tak, ja o tym wiem, tylko ze hasla zmienic nie mozna bo pisze ze nie ma polaczenia z serwerem czy cos takiego!!..help ludzie jest jakis sposob zeby to ominac??

jesli jest tak ciagle to sprobuj zrestartowac gg, albo moze źle wpisujesz koncowe dane ??

Rozumiem ze wchodzisz w ustawienia/gadu gadu/w obrebie twoje konto klikasz zmien/zmiana hasla i wpisujesz swoje nowe haslo, tak ??

Może ten ktos ci juz zmienił hasło jakie podałes przy rejestracji!

no ale jak mu dziala jeszcze ten nr gg… :?

Miałem identyczny problem z Gg. w żaden sposób nie można było zmienić hasła. Problem znikł sam po jakimś czasie. Była to najwidoczniej wina serwera gg. Choć o dziwo nie na każdym numerze. :?

Mhmmm…zalezy mi na czasie, bo jak chyba sami wiecie ktos moze niezle nabroic:D…ale ok bede czekal cierpliwie, albo ten gosc nie wie jak sie zmienia haslo albo “Nie można połączyć z serwerem administracyjnym”:slight_smile:

Juz nic nie zrobisz jesli ten ktos ci zmienil haslo ktore podawales przrejestracji. Jesli ten ktos tak zrobil to mozesz sie pozegnac z kontem :frowning: :?

Nie zmienil!..przeciez moge wchodzic na swoje konto;)…porpsotu chce je jak najszybciej zmienic(haslo)

Sorki! Źle Cie zrozumialem! A wejdz na gadu-gadu/ustawienia/i tam gdzie jest twoje konto to zmien haslo. Probowales tak???

jak będziesz zmieniał hasło to jakieś skomplikowane typu:

6@64mm!LÓ>D

(nie szło zminić)

też miałem taki problem jednak na następny dzionek już wszystko było ok i sobie zmieniłem :stuck_out_tongue: słuszna uwaga Lazikara na innych numerach mogłem …

Spróbuj zmienić hasło z innego kompa.

Nic nie pomoże niestety. :frowning:

Ja spotkałem sie z przypadkami że podziałało… Spróbować nie zaszkodzi.

Zapwne nie. Jak ktoś jest uparty to wygrywa. :smiley: