Zmiana IP Mozliwa czy nie?

Posiadam od niedawna internet kablowy (operator VECTRA S.A - kablowa TV m.in) i mam problem. Gdy wchodzę na rapidshare.com aby coś pobrać pojawia się informacja, że mój IP właśnie coś ściąga, a to nie jest prawda ponieważ nie pamiętam kiedy stamtąd ściągałem coś. Czy istnieje jakaś możliwość aby zmienić IP (raczej niemożliwe bo chyba jest stałe - ale mogę się nie znać) lub “oszukać” serwer rapidshare.com?

Pomocy. Ratunku. Help. Hilfe.

Pewno Rapidshare widzi IP całej twojej sieci lokalnej a nie twoje przypisane do kompa, spróbuj poprzez proxy może

A jak to mam zrobić bo za bardzo nie wiem.

Nie wiem jaką masz przeglądarkę, ale w przeglądarce w narzędziach poszukaj połączenia proxy, oraz w googlach znajdź adresy serwerów proxy, wklej je do połączeń i spróbuj, a jak nie to pozostanie wykupić płatne, ale bez limitów pobieranie

A jak nie to wykupić w Vectrze IP zewnętrzne, pomaga także przy stawianiu serwera w grze lub korzystaniu z programów p2p, no i RS będzie w końcu tylko dla Twojego/Twoich komputerów.

ja również radzę zakup zew. IP u Twojego operatora jest to wydatek rzędu 30 zł., a proxy nie pomoże próbowałem :wink:

Pomóc przeważnie pomoże, ale nie znalazłem takiego które by było wolne, nawet te najświeższe :frowning:

Mam Firefoxa. To gdzie to zmienić. A co wpisać w google?

http://proxy.net.pl/firefox.html

na tej też stronie masz świeże proxy, dla polaków itd.

Wystarczyło wpisać

proxy i szczęśliwy traf