Zmiana jezyka menu windows xp

mam jezyk szwecki na xp-ku ,czy moge zamienic na polski, w jaki sposob i czym.ZA POMOC SERD:DZIEKI

Taki język nie istnieje!

Narobisz tylko bałaganu, teoretycznie jest taka możliwoś

za wikipedia.org

Język 

Istnieją cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski oraz romansz (retoromański). Nauczanie w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach odbywa się w jednym z tych języków w zależności od kantonu. Na uniwersytecie studiuje się po francusku bądź niemiecku (i włosku w kantonie Ticino). Absolwent wyższej uczelni powinien móc porozumiewać się przynajmniej w trzech językach. Język angielski, mimo że nie należy do języków urzędowych, staje się coraz bardziej popularny w środowisku przemysłowym i świecie reklamy. W Szwajcarii znajduje się wiele prywatnych szkół, które słyną z wysokiego standardu kształcenia.


Język codzienny Szwajcarów w kantonach niemieckojęzycznych to dialekt alemański (Schwyzerdütsch) poważnie różniący się od podręcznikowej niemczyzny – jeśli mimo znajomości niemieckiego nie rozumiemy naszego rozmówcy, to wyraźnie poprośmy, aby mówił w Hochdeutsch. W Szwajcarii języki francuski i włoski, mimo drobnych odmienności np. w niektórych liczebnikach oraz w wymowie, nie różnią się od standardowego języka. Język romansz jest używany tylko w niektórych gminach kantonu Gryzonia, gdzie dominuje Schwyzerdütsch.

Nie możesz. Zmiana języka poprzez Multilanguage Interface Pack dotyczy wyłącznie wersji PRO Windows XP angielskiego. W innej sytuacji należy zakupić wersję lokalizowaną systemu

A ja tam zamieniłem polski na ang wiec i tu sie da :stuck_out_tongue: lecz nie jest to legalne działanie :x