Zmiana języka na polski!

Witam!

Mam system Vista Home Premium wers.angielska,czy jest mozliwość zmiany języka na polski? Czy muszę kupić wers.polską?

Dzieki i pozdro dla wszystkich,forum jest THE BEST !!

Witaj,niestety nie ma możliwości zmiany języka w viście home premium.Pozdrawiam

Język można zmieniać tylko w wersji Ultimate

Można zmienić tylko w Ultima… Bo ma Windows Update

psychol ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam , w chwili obecnej można spolszczyć każdą wersję Visty - począwszy od Basic aż do Ultimate.

podzielisz się znami jak?? chodzi Ci o LIP czy jakoś tak?

Zainteresowała mnie ta kwestia z tego względu, że chciałbym przetestować rozpoznawanie mowy w Viście i odnalazłem taką stronkę http://www.microsoft.com/poland/technet … cr156.mspx Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi ? I drugi mój pomysł, tylko nie wiem jak to wygląda z legalnością… ściągnąć pakiet MUI z Internetu (na pewno się znajdzie) i zainstalować na Viście Home Premium/Basic. Chyba jednak nie realne, ale może coś się ruszyło w tej kwestii i ktoś ma jakiś pomysł. Pozdrawiam. :wink:

Realne jak najbardziej tyle tylko że do zainstalowania pakietów językowych potrzebujesz specjalnego programiku np. “Windows Vista MUI tools” - czasami może być również potrzebna niewielka ingerencja w rejestr systemu (wykasowanie jednego klucza). W ten sposób można spolszczyć praktycznie każdą wersję Visty .

Witam,

Ostatnio kupiłem laptopa w stanach zjednoczonych, ASUS M51SN, z vista home premium 32-bit. Laptop ma byc do uzytku mojej dziewczyny, ktora koniecznie chce miec polska wersje tego systemu. Ja niestety ze wiem w jaki sposob mam to spolszczyc. Na jednej ze stron znalazlem podobno dzialajaca metode, ale po wielu probach i postepowaniu zgodnie ze wskazowkami nic nie wychodzi. Wiem, ze spolszczenie ameykanskiej, angielskojezycznej wersji visty home premium jest mozliwe. Moglby mi ktos krok po kroku wyjasnic jak to zrobic tak by sie udalo i dzialalo? Badz podac link do strony na ktorej znajde taka informacje ?

Z gory dziekuje za pomoc.

bienioza , popatrz tu

Dzięki, wczoraj sam trafiłem na tą stronę i działa w 100% :slight_smile:

I w zupełnosci legalnie bo to co robisz ze swoi systemem to twoja sprawa i jakie pliki do niego wsadzasz. A tak po za tym to mozna niezły biznes robić kupując taniej Viste potem spolszczać i sprzedawać drożej

Sam polecam ten program bo daje 100% pewnego spolszczenia, ciekawe jak sprzedaż takiego windowsa - na pewno nie na oryginalnym nośniku a to już by było piractwo

Program Vistalizator - dzięki niemu zmienicie język w każdej Viście.

czy na pewno w kazdej, czy tylko w anglojęzycznej ??

W każdej.

…a co ? jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemu spolszczonego tz… żeby po dwóch tygodniach sie nie wysypał :lol:

Autor zapewnia, że wszystko będzie OK. Ewentualnie mogą występować problemy z aktualizacjami wtedy należy wrócić do języku w którym zainstalowany był system i wtedy zainstalować aktualizacje po czym wrócić do języku, do którego chcemy. Mi taki błąd nie wystąpił :wink:

Mi spolszczyło vistę, ale nie do końca :frowning: Miałem w kompie orginalnie Vista Home Premimum 32BIT SP1 . Robiłem wszystko tak jak na stronie http://www.froggie.sk (pobramłem plik Vista 32-bit SP1) i nie spolszczyło mi wszystkiego. Narazie zauważyłem min. ze nagłówki w folderach są po angielsku i w pasku komunikaty wyświetlają się w j. angielskim (Name, Date modifitied, Size …). Ponizej skreen

http://images30.fotosik.pl/261/2381d95a19ddf18d.jpg

I nie moge uzywac polski znakow, Trzeba przestawiac osobno ? Może ktoś mi powie czy cos źlee zrobiłem ? Jak to poprawic ?