Zmiana jezyka w mozilli firefox

Witam nie moge zmienic języka mozilli firefox

A wiesz jak się zmienia? Czy gdy probujesz zmienić to program nie zatwierdza tego?

nie wiem jak go zmienić

Języka czego :x

Czy ty możesz zacząć opisywać problemy konkretnie :roll:

pomożecie mi czy nie

W czym ??

w zmianie Tego języka w mozilli firefox nie umiem go zmienić

To znaczy masz FireFox’a po polsku, a chcesz mieć np. po angielsku?

Czyli chodzi o to, że masz przeglądarkę w innym języku niż polski.

Pomyślmy, skoro jest polska lokalizacja Fx, to powinna się zainstalować polska wersja językowa… ale może masz system w języku angielskim ??

Kurcze, człowiek chce pomóc, ale nie ma podstawowych informacji :frowning:

Chwila, a może ty chcesz mieć inny język, a właściwie jaki język… e…

A może chodzi o słownik, hm… to tez by podchodziło pod opis problemu…

A może masz krzaki na stronach…

po szwedzku

To i ja się dołączę :slight_smile:

Jeszcze raz - co chcesz zmienić? Wersje językową interfejsu programu czy może np. język modułu sprawdzania pisowni (FF >2.x)? A może jeszcze coś innego?

Jeżeli to pierwsze, to nie ma co kombinować za dużo tylko odinstalować program, ściągnąć Firefoksa w takiej wersji językowej jaką chcesz i zainstalować.

Jeśli to drugie - odwiedź stronę z rozszerzaniami (addons.mozilla.com) i doinstaluj odpowiedni słownik.

Jeśli jeszcze coś innego - niestety musisz się wysilić i wyrazić się jaśniej :).

koledzy na stronie mówili żeby odtworzyć pimpland.se trzeba miec szwedzki język ustawiony

O ja… wreszcie wydusił z siebie OCB :slight_smile:

Narzędzia -Opcje -> zakładka Zaawansowane -> Ogólne -> Pole ‘Języki’ -> Wybierz -> Dodaj Szwedzki i przesuń go później na samą górę listy

P.S. Tylko się potem nie zdziw jak część innych stron zacznie się dziwnie zachowywać. Np. google.pl będzie wyświetlany po szwedzku (albo angielsku, nie wiem czy ma szwedzką wersję). No i z kolei część polskich stron Cie pogoni komunikatem w stylu “aby nas oglądać musisz być z Polski”.

Rzeczywiście, wybija:

A nie możesz używać http://www.pimpland.pl?

Poczytaj

http://rtfm.killfile.pl/

następne takie tematy będą wylatywać na starcie :?