Zmiana kart w google chrome i szumy

Tak jak w temacie. Przesuwam kursor po kartach w przeglądarce i słyszę szmer/szum. Nie za głośny, ale denerwujący i przeszkadzający w słuchaniu muzyki. Szum występuje tylko na słuchawkach (Philips SHP 5401). Głośniki nawet jak dam na maksymalną głośność nie emitują tego dźwięku. (Creative Gigaworks T20). Da się to jakoś wyłączyć? Co może być tego przyczyną? Nie wiem czy to ważne, ale mam kartę dźwiękową zintegrowaną z płytą główną - Asrock p67 pro 3. Słuchawki są nowe i grają bardzo dobrze. Nie zauważyłem ich innych wad poza tym szumem.

Może już to zrobiłeś, ale o tym nie napisałeś w temacie - mianowicie - co się dzieje po podpięciu innych słuchawek?

Napisz również do czego podłączasz słuchawki. Bezpośrednio do komputera, czy też do samych głośników.

Inne słuchawki od tych Philipsa sprawdź na obu wejściach.

Sprawdziłem stare słuchawki i na nich jest to samo. Problem występuje tylko przy podpięciu słuchawek do panelu przedniego obudowy. Przez głośniki lub od tyłu jest normalnie. Te szumy są niezależne od ustawionej głośności i występują nawet po wyciszeniu ( w panelu systemowym). Na słuchawkach nie mam regulacji głośności. Póki co mogę podpinać do głośników, ale wolałbym mimo wszystko naprawić to. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Po prostu zepsuty jest panel przedni czy może być wadliwie podłączony z płytą główną? Jest ryzyko jej uszkodzenia i innych podzespołów?

Ryzyko zawsze może być, nie można tak w ciemno wykluczyć czegokolwiek.

Problem może wynikać właśnie z niewłaściwego podpięcia panelu do płyty głównej. Sprawdź wszystko i napisz jakie były efekty.