Zmiana karty graficznej i problem ze sterownikami

Witam.
Miałem wcześniej kartę graficzną Readon , niestety odmówiła posłuszeństwa i wsadziłem MSI GeForce gtx 1050ti Gaming X 4GB.
Byłem pewny że aktualizacja pobierze mi sama ale wyskoczył mianowicie taki błąd przy instalacji ( zdjęcia poniżej )
Trafiłem na ten temat Nie mogę zainstalować sterownik nvidia , próbowałem wszystkiego co tam radzili i dalej nic. Znalazłem stronę gdzię wpisuję się parametry swojego PC i ściąga właściwe sterowniki. Po czym pobrałem i wyskoczyło to ( zdjęcie poniżej ) . W menadżerze urządzeń usunąłem karte graficzną a po czym chciałem zainstalować na nowo i dalej nic. Czy miał ktoś taki sam problem i może mi pomóc ?
Wysyłam poniżej zdjęcia , może coś dopowiedzą.




Ostatnie zdjęcie to instaluje mi do 20% i dalej nic nie leci.



Skąd masz tą nową kartę? Sterowniki od poprzedniego radeona usunąłeś? Co się wyświetla w menadżerze urządzeń? Nie ma jakiegoś żółtego trójkąta?

pobierasz DDU, odpalasz kompa w trybie awaryjnym, odpalasz DDU, wybierasz by odinstalowało wszystkie istniejące sterowniki grafiki i restart pudła

@panicagaming Jeżeli chodzi o program DDU to tak zrobiłem i nic to nie dało niestety.
@maniak961 Kartę kupiłem przez allegro. Programem DDU usunąłem i nic nie dało. A w menadżerze urządzeń właśnie jest oznacznik zółtym trójkątem ( łap zdjęcie ) . Jeżeli takie coś jest to co to znaczy ?

Mi to wygląda na: 1. uszkodzoną kartę, dokładniej pamięci (gpu-z nie wyświetla jej ilości); 2. jest to fake 1050 ti z gtx 550 ti. Jeżeli nie ma żadnych plomb to rozkręć kartę i sprawdź oznaczenie gpu.

Ewentualnie sprawdź sterowniki w wersji 391.35

A może być tak że jak wgram system na nowo to sterowniki mogą się same pobrać ? Tzn jak karta jest ok to na pewno powinny się pobrać normalnie same ?

Tak, dokładnie

Problem rozwiązany.
Wystarczyło tylko wejść https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 „Pobierz narzędzie” . Po pobraniu kliknąłem w to „Windows10Upgrade9252” i poszedłem spać. Rano wstaję i widzę że wszystko samo się zrobiło. Mogłem sformatować najpierw PC ale zależało mi na tym żeby nie stracić tego co mam teraz na dysku. Dlatego wybrałem taką opcję. Najważniejsze że pomogło i na całe szczęście karta nie jest uszkodzona. Dzięki za wskazówki , może komuś się przyda ten wątek w przyszłości :slight_smile: Temat można zamknąć

To narzędzie jest małe, więc masz jakiś wolny internet lub to była drzemka 30 minutowa przed wschodem słońca (nie wychwyciłeś, że niebo już jest lekko niebieskie zamiast czarne/granatowe).

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.