Zmiana karty grafi. i problem ze sterownikami

Witam.
Miałem wcześniej kartę graficzną Readon , niestety odmówiła posłuszeństwa i wsadziłem MSI GeForce gtx 1050ti Gaming X 4GB.
Byłem pewny że aktualizacja pobierze mi sama ale wyskoczył mianowicie taki błąd przy instalacji ( zdjęcia poniżej )
Trafiłem na ten temat Nie mogę zainstalować sterownik nvidia , próbowałem wszystkiego co tam radzili i dalej nic. Znalazłem stronę gdzię wpisuję się parametry swojego PC i ściąga właściwe sterowniki. Po czym pobrałem i wyskoczyło to ( zdjęcie poniżej ) . W menadżerze urządzeń usunąłem karte graficzną a po czym chciałem zainstalować na nowo i dalej nic. Czy miał ktoś taki sam problem i może mi pomóc ?
Wysyłam poniżej zdjęcia , może coś dopowiedzą.

Ostatnie zdjęcie to instaluje mi do 20% i dalej nic nie leci.

Skąd masz tą nową kartę? Sterowniki od poprzedniego radeona usunąłeś? Co się wyświetla w menadżerze urządzeń? Nie ma jakiegoś żółtego trójkąta?

pobierasz DDU, odpalasz kompa w trybie awaryjnym, odpalasz DDU, wybierasz by odinstalowało wszystkie istniejące sterowniki grafiki i restart pudła

@panicagaming Jeżeli chodzi o program DDU to tak zrobiłem i nic to nie dało niestety.
@maniak961 Kartę kupiłem przez allegro. Programem DDU usunąłem i nic nie dało. A w menadżerze urządzeń właśnie jest oznacznik zółtym trójkątem ( łap zdjęcie ) . Jeżeli takie coś jest to co to znaczy ?

Mi to wygląda na: 1. uszkodzoną kartę, dokładniej pamięci (gpu-z nie wyświetla jej ilości); 2. jest to fake 1050 ti z gtx 550 ti. Jeżeli nie ma żadnych plomb to rozkręć kartę i sprawdź oznaczenie gpu.

Ewentualnie sprawdź sterowniki w wersji 391.35

A może być tak że jak wgram system na nowo to sterowniki mogą się same pobrać ? Tzn jak karta jest ok to na pewno powinny się pobrać normalnie same ?

Tak, dokładnie