Zmiana Karty Graficznej

na 6200 działa… tylko nie wiem czy zadowoli cię 15fps…

teraz pomyśl czy jest warto…

PS. rozumiem że wolisz umoczyć 50zł niż kupić coś porządnego za 120zł…

Ja mam starego kompa i nie wiem czy kupować wypasioną karte Grafiki, jak wszystko inne jest…do dupy :mrgreen:

To nie jest wypasiona karta grafiki :stuck_out_tongue:

a jak sie ten spadek ma do gier >>>>???

bo dla mnie te 3dmarki i inne badziewia to lipa najlepiej sprawdzac wydajność w grach…

Najlepsza karta do starych płyt głównych to Radeon HD 3850 - propozycja dal zatwardziałych AGP-owiczów, którzy mają kompki z czymś takim, jak Athlon 64 s. 939 i z niewiadomych przyczyn jeszcze nie wymienili tego na coś lepszego, a chcą mieć superkomp

Chodzi mi oto, że wole kupić taką(GF6200) niż jakąś wypasioną :d 8)

Hey! Słuchajcie, kupie GF 7300 GT 512mb/128bit., ale powie mi ktoś, czym różnią się RAMY : GOODRAM Pamięć RAM 1GB DDR 400 MHZ PC-3200 OD Pamiec RAM DDR2 2GB 667Mhz! (PC-5300) (Nie mam na myśli 1gb czy 2gb, tylko np. to PC-5300)

Bo ramy też dokupuje…Proszę o pomoc…z góry THX :evilbat:

DDR2 ma inne złącze, a więc pasuje do innych płyt głównych i ogólnie zasada jego działania sprowadza się tak jakby do przemnożenia taktowania ddr x 2 w sposób synchroniczny :stuck_out_tongue: Widać to po bezwzględnych opóźnieniach w ns w porównaniu najlepsze ddr1 vs średniej klasy ddr2 :]

A grafikę bierz tą: http://www.allegro.pl/item311837995_ati_radeon_9800_pro_128mb_256bit_gwar_.html