Zmiana karty

Witam mam moze głupie pytanie ale zmieniam karte graficzna.

Mam GF 2 MX 400 64 mb (w tej chwili) i zmieniam na Radeona 9600 PRO advantage 128 bit i jak bede zmieniał karte to musze odinstalowac sterowniki do gfa pozniej wyłączyc komputer włozyc radeona i zainstalowac stery do radeona ??

PS.Jakie sa najlepsze sterowniki do Radeona 9600 Pro Advantage 256 mb 128 bit ?

PS.Czy wystarczy zasilacz 300 wat bo narazie nie mam kasy na kupno nowego zasialacz ;(

Do Radeonów Omegi lub Catalisty.

W zależności od tego czy masz zamiar podkręcać kartę czy nie.

Po odinstalowaniu driverów instalotor sam ci zaproponuje ci restart komputera, a czy na to pozwolisz to leży w twoich rekach. Pewnie najlepszy jest Catalist. Co do zasilacza jeżeli ci komp się jeszcze nie restartuje to jest dobrze :slight_smile: a tak na poważnie jeżeli nie masz naistalowane za dużo sprzętu to zasilacz powinnien wytrzymac. Sprawdz napiecia najlepiej EVERESTEM.

Pozdrawiam

odinstaluj w Trybie awaryjnym lub według tego opisu

w razie wątpliwości możesz sprawdzić tutaj czy twój zasilacz nie jest zbyt słaby

Zasilacz starczy :slight_smile:

A sterowniki nie mozna poprostu usunąc przez dodaj/usuń ??

Złączono Posta : 13.12.2005 (Wto) 14:36

bo mam tam NVIDIA Display Drivers i NVIDIA Drivers :slight_smile:

Mogę je usunąć a jezeli tak to króre z tych :slight_smile: ?

Mam pytanko :slight_smile: Jeżeli wsześniej miałem karte np GeForca i potem kupiłem potem Radeona. GF poprostu wyjołem z gniazda (bez odinstalowania driverów), a nastepnie podłączyłem Radka i zainstalowałem drivery to co się stanie po takiej kombinacji?? :lol: