Zmiana koloru podświetlenia menu

(si@tk@rz) #1

Otóż czytając rózne fora, na paru anglojęzycznych trafiłem na informacje że nie da się zmienić tego co jest dla mnie problemem. Więc zapytam jeszcze Was:

Na poniższym obrazku zaznaczyłem miejsce tego podświetlenia, takie jasnobłękitne, chciałbym aby było np. ciemnozielone, czy jest możliwość zmiany tej opcji w Windows 7.

przyklad.th.jpg

(Grzech U007) #2

Jeśli nie da się w zakładce Wygląd -> KLIK, a z tego co pamiętam raczej nie to nie ma takiej możliwości. To ustawienie zależy od kompozycji. Możesz poszukać jakiś narzędzi do edytowania kompozycji/styli Windows.

(Pawbrotm) #3

Zmienić na pewno się da. U mnie wygląda to tak (z odpowiednim stylem):

beztytuuxc.th.png

Jednak chyba zależy to od stylu. Jeśli chcesz to zmienić, to musisz znać się na edycji plików .msstyles i mieć narzędzie Vista Style Builder.

(Dawiddek55) #4

które kosztuje ok. 60 zł, demówki na necie nie ma- ogólnie w necie nie znajdziecie żadnego programu tego typu :-). Wiem bo szukałem alternatywy.

(Pawbrotm) #5

Oczywiście są wersje o "alternatywnej" legalności, ale nawet je trudno znaleźć w Internecie.

(Dawiddek55) #6

Dobra-przyznaje szukałem "pirata" tego programu na google, RS i innych i nic nie znalazłem.

PS. Nie chcialem z tego korzystać dłużej niż 24 h chciałem tylko zobaczyć jak wygląda program i czy warto kupić.