Zmiana koloru w microsoft word

:stuck_out_tongue: Czy da sie zmienic kolor skórki w microsoft word bo niektórzy maja niebieskie ,a innni szare.

da sie zmieniajać kolor windowsa a to chyba wiesz jak sie robi… :wink: a ak nie to kliknij prawym klawiszem na pulpicie> własiciwości>wygląd>i schemat kolorów i taki jaki jets tam schemat taki bedzie wygląd worda czy tam exela pozdro :wink:

Złączono Posta : 27.04.2007 (Pią) 18:20

sorki poprawka tam miało być : da sie zmieniając wygląd windowsa i w ten sposób zmieni sie tez skórka worda

Możliwe też, że masz starą wersje Worda i jest tam tylko szary wygląd.

wersja 2000 ma szary a 2003 i 2007 mają niebieskie

Ms Office 2003 jest niebieski jeżeli korzystasz ze standardowej - niebieskiej - skórki Windows XP. Jeżeli zmienisz na Srebrny lub Oliwkowy to w takich też barwach będzie wyglądać każda aplikacja z Ms Office. Jeżeli posiadasz Ms Office 2007 to sądo wyboru trzy skórki: niebieska, szara i czarna (przystosowana do MS Windows Vista).

Wiem jak sie zmienia kolor windowsa zmieniłam na niebieski ale nadał mam worda szarego :smiley: ,ale mi nie chodzi o obramowanie ze jest szare ja chce zeby był microsoft cały niebieski da sie ? Wszystko sie da ale jak ? xD

Da się, ale przypuszczam że nie będzie Cię stać na tyle niebieskiej farby

Jakiego masz tego Office’ a: 2000 / 2003 / 2007, a może jeszcze starszego?

Nie wiem już do końca o co Ci chodzi…