Zmiana koloru w microsoft word

(Funclub) #1

:stuck_out_tongue: Czy da sie zmienic kolor sk贸rki w microsoft word bo niekt贸rzy maja niebieskie ,a innni szare.

(Machon13) #2

da sie zmieniaja膰 kolor windowsa a to chyba wiesz jak sie robi... :wink: a ak nie to kliknij prawym klawiszem na pulpicie> w艂asiciwo艣ci>wygl膮d>i schemat kolor贸w i taki jaki jets tam schemat taki bedzie wygl膮d worda czy tam exela pozdro :wink:

Z艂膮czono Posta : 27.04.2007 (Pi膮) 18:20

sorki poprawka tam mia艂o by膰 : da sie zmieniaj膮c wygl膮d windowsa i w ten spos贸b zmieni sie tez sk贸rka worda

(Ford Fokus) #3

Mo偶liwe te偶, 偶e masz star膮 wersje Worda i jest tam tylko szary wygl膮d.

(Artix57) #4

wersja 2000 ma szary a 2003 i 2007 maj膮 niebieskie

(Robert Warszawa) #5

Ms Office 2003 jest niebieski je偶eli korzystasz ze standardowej - niebieskiej - sk贸rki Windows XP. Je偶eli zmienisz na Srebrny lub Oliwkowy to w takich te偶 barwach b臋dzie wygl膮da膰 ka偶da aplikacja z Ms Office. Je偶eli posiadasz Ms Office 2007 to s膮do wyboru trzy sk贸rki: niebieska, szara i czarna (przystosowana do MS Windows Vista).

(Funclub) #6

Wiem jak sie zmienia kolor windowsa zmieni艂am na niebieski ale nada艂 mam worda szarego :smiley: ,ale mi nie chodzi o obramowanie ze jest szare ja chce zeby by艂 microsoft ca艂y niebieski da sie ? Wszystko sie da ale jak ? xD

(fiesta) #7

Da si臋, ale przypuszczam 偶e nie b臋dzie Ci臋 sta膰 na tyle niebieskiej farby

8)

(Robert Warszawa) #8

Jakiego masz tego Office' a: 2000 / 2003 / 2007, a mo偶e jeszcze starszego?

Nie wiem ju偶 do ko艅ca o co Ci chodzi...