Zmiana kompa a Windows 7

(system) #1

Witam !

Zastanawiam sie teraz nad złożeniem sobie nowego kompa, ale za okolo roku ma wyjsc nowy Windows 7.

Moze jednak wstrzymac sie z tym, do wydania tego systemu wlasnie.

Jak radzicie ?.

(hevet) #2

...

(P Slesinski) #3

Jak złożysz teraz kompa to jak wyjdzie Windows 7 w 2010 to spokojnie styknie na twoim sprzęcie tym bardziej że jego wymaganie mają być mniejsze niż Visty.

(alarik) #4

Ach ta pogoń za najnowszymi wersjami.... Gorzej jeśli się okarze, że Siódemkę skopali gorzej niż Vistę. :stuck_out_tongue:

Co do pytania zgadzam się z poprzednikami. Nie ma co czekać, a jeśli zrobią system, który będzie wymagał całkowitej wymiany sprzętu, to sami wykopią sobie dół.

(~~Freedom~~) #5

@ziom1983

Ahaha!

Uważasz, że Win7 będzie miał mniejsze wymagania od Visty? ;d

Każdy nowy Windows miał większe wymagania...

(hevet) #6

Był...ale to nie znaczy,że zawsze musi tak być.Akurat różnica w wymaganiach między XP a Vistą jest dość duża,aż za duża więc bardzo wątpliwe żeby Windows 7 miał jeszcze większe.Więc nie trzymaj się jakiś dziwnych stereotypów.

(klopas) #7

jak 7 będzie miał takie same wymagania jak vista to będzie super :wink:

(P Slesinski) #8

~~Freedom~~ Windows 7 musi mieć mniejsze wymagania niż Vista bo jak by miał większe to każdy kto by chciał go kupić musiał mieć sprzęt wyposażony w Core i7 i ze 6GB DDR3.

(alarik) #9

Taa i GF 10300 z 4 turbosprężarkami dla obsłużenia mega efektów pulpitu... :wink:

(Pawbrotm) #10

Ja uważam, że Win7 powinien mieć co najwyżej takie wymagania jak Vista.

Już się zaczyna :-x

(dragonn) #11

Jeżeli Win 7 będzie na jądrze Visty to wymagania też będą ~~ Visty.

(matekadamczak) #12

ale jeszcze MinWin będzie nie jako jądro tylko jako składnik systemu. To powinno ograniczyć wymagania

PS> Ciekawe czy na P4 pójdzie

(klopas) #13

ktoś w tych czasach jeszcze tego używa? aaa, rozumiem... zostawiacie go na zimę? :wink: jak miałem celerona to nawet ogrzewania w pokoju nie włączałem bo było ciepło rano jak komp chodził 24h :wink:

(Zonkishi) #14

nie czekaj,

wyjdzie siódemka i będa\ż następny robić, pewnie też będziesz jego chciał i co bedziesz czekał? Nie ma sensu.

(Jonek29) #15

Zbieraj kasę, a jak będzie wychodzić to już sobie kupisz razem z system porządnego kompa z Core i7 itp.

(fiesta) #16

Bzdura, czy wszystkie OS oparte na jądrze NT miały takie same wymagania ??

Według testów pre bety 7 miała o wiele mniejsze wymagania sprzętowe od "Viśty".

:stuck_out_tongue:

(dragonn) #17

Wiesz co to oznacza, ten znak oznacza w przybliżeniu. Jądro NT to trochę większa rodzinna niż jądro visty (vista też ma jądro NT), bardziej pasuje porównanie 2000 do xp bo one też są na tym samym jądrze tak jak vista i 7, a u xp i 2000 aż tak dużej różnicy nie ma.

Też słyszałem , ale i tak wymagania nie był na poziomie xp, i na pewno nie będą w oficjalnej wersji. Mam nadzieją że takie pozostaną, ale co mi tam jak będą na poziomie visty to i tak będzie super bo wymagania visty jak wyjdzie 7 to będą śmieszne :stuck_out_tongue: .