Zmiana kompa, porada na temat uzywanych czesci

Witam.

Chcialbym zmienic kompa jednak nie nzam sie wogole na wnetrznosciach i chcialbym skorzystac z waszej wiedzy.

Jest ktos tutaj w stanie zlozyc mi kompa z uzywancyh czesci ( cena max 3000zl) tak zebym mogl sie bawic na nim photoshopem ( dopiero poczatkuje photoshopa ale w przyszlosci chcialbym cos na nim powazeniejszego robic)

i ewentualnie do gry w cssa badz jakis gier mmorpg ( typu lineage 2 , AION )

Z gory dzieki za pomoc.

sandalek , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

za 3 koła na twoje wymagania bedzie można użyć używanych części. powiedz tylko czy chcesz kompletny zestaw z monitorem czy sama jednostke centralna wraz z nowa obudową i zasilaczem :slight_smile:

Sam srodek kompa, monitor klawe myszke mam i nie chce zmieniac.

I jezeli to nie problem sa jakies stronki gdzie moge nabyc uzywany sprzet z gwarancja ? :slight_smile:

Za 3000 zł spokojnie złożysz nowego, nieużywanego kompa zarówno do najnowszych gier jak i do Photoshopa. Nastaw się na normalne sklepy i nowe części. Największy przegląd podzespołów będziesz miał jeśli skorzystasz z wyszukiwarek cenowych. Nie wiem czy na forum można podawać linki do takich stron. Najpopularniejsze serwisy tego typu to Ceneo, Skąpiec i parę innych, ostatnio Google nie podaje ich w wynikach ale można się tam bez problemu dostać i zrobić dokładne rozeznanie na temat tego co obecnie jest na rynku.