Zmiana kompa

Witam aktualnie mam dosyć słabego kompa, ale wymiana całej jednostki troche kosztuje i wpadłem na pewien pomysł.

Aktualnie mam zasilacz chieftec 400w, pentium 4 3,0 ghz, radeon 9600 xt, i 3gb ramu, płyty głównej nie pamiętam, ale na złączu agp. Ineteresuje mnie wymiana tylko procesora, karty graficznej i płyty głównej pod pci-e. Procesor interesuje mnie z Core 2 Duo family, lub cos innego wydajnego(czekam na wasze propozycje), karta graficzna to myśle, że 512 pamięci na ddr3, szyna 256 bit, i taktowanie to 700-1000, 400-700. Chciałbym się zmieścic w mniej więcej 800 zł albo nawet taniej. Nasuwa mi sie razem z tym kilka pytań. Czy jest możliwo wymiana tylko tych 3 podzespołow czy moga być jakieś problemy? Czy karta dzwiękowa, też jest pod rodzaje złącz czy praktycznie w większości sa takie same(jeżeli nie to interesowała by mnie jakaś tania może być zaintegrowana)? Czy moglibyście mi podać zestaw dobrze współgrających ze sobą tych 3 podzespołów, co sie bardziej opłaca itp.

A i jeszcze jedno. Komp jest raczej pod granie i multimedia. Grafika i programowanie nie jest u mnie głównym zajęciem na kompie więc raczej podstawowy sprzęt mi wystarcza.

Z góry dzięki

gigabyte p31 ds3l

e2200 // e5200

8800gs

razem okolo 700,-