Zmiana loga operatora z IDEA na Orange

witam mam taki problem może tytuł tematu źle napisany ale nie wiem jak to nazwać więc teraz opiszę swój problem. posiadam bowiem telefon SE K700i w sieci orange jednak na wyświetlaczu dale widnieje napis IDEA MILEGO DNIA gdyż karte mam już od kilku lat i była jeszcze zakupiona kiedy istniała idea. i mam pytanie czy da się to zminić żeby zamiast napisu idea itd widniało Orange? dzięki za pomoc z góry

masz na karte telefon?

nie nie da się po prostu ta informacja jest zapisana na karcie sim i tego się nie da zmienić 8)

Orange jest na nowych kartach sim. Jak nie chcesz tracić numeru to zmień sobie kartę (to chyba kosztuje coś ok. 10). Jak masz na abonament to nie ma problemu, jak na kartę to nie wiem czy tak się da.

burn da się tak ale takie coś kosztuje około 20-30 zł i to nazywa się dubel karty sim

A ściągnij sobie z jakiejś stronki z pierdółkami na telefon logo graficzne orange i po problemie:P Zapłacisz ze 1,22zł czy ileś tam takie logo kosztuje;)

mariusz9a

on nie ma opcji logo lub coś podobnego (wiem bo sam mam)

W życiu bym nie pomyślał że s-e nie obsługują loga operatora:D Miałem w “ręce” mnustwo telefonów (co prawda nigdy żadnego s-e) i kazdy miał taka opcje:D Hehehe.

Co Ty za głupoty wypisujesz? :x Chłopie to nie jest zależne od karty tylko od oprogramowania w telefonie!!

Ja posiadam kartę w sieci Orange (wcześniej Idea) od 2000-go roku i właśnie teraz w czerwcu zmieniłem telefon i wyświetla mi ORANGE!

Nie wiesz-nie piszesz!!

mam w domu N70 z najnowszym softem i po włożeniu karty sim z czasów idei wyświetla Orange PL Milego Dnia, a po włożeniu karty z czasów orange, wyświetla po prostu Orange.

Ja też mam kartę sim z czasów IDEI i początkowo na telefonie widniał napis “IDEA Miłego Dnia”. Gdy na rynek wszedł Orange, po paru tygodniach napis sam się zmienił na Orange.