Zmiana miejsca użytkowania neostrady 1mb

(system) #1

witam. zbliża sie okres wakacji i co za tym idzie mój wyjazd. a na wypoczynek chciał bym zabrać z sobą komputer... czy jest taka możliwość aby modem neostrady umożliwiał dostęp do internetu u kogoś ( w tym wypadku babci :slight_smile: ) kto też korzysta z usług TP ??

(Rmika) #2

może być o taki problem jak linia jaką babcia posiada... jak ty masz to oni ci puszczają inny sygnał i dlatego potrzebujesz filtra na telefon... i nie wiem czy to będzie miała babcia... zadźwoń bo to jest jedyna przeszkoda...

(system) #3

w zestawie instalacyjnym dostałem filtry na telefon :slight_smile:

znajoma tez ma neostrade i kiedy wynajmowała mieszkanie to właśnie przeniosła od siebie z domu na nowe mieszkania komputer z modemem neo i mówiła że u niej to działa...

(M Zganiacz) #4

Neo jest przypisana do konkretnego nr tel- konkretnej linii telefonicznej.

Wydaje mi się że nie będzie możliwości przeniesienia internetu na czas wyjazdu.

(system) #5

podczas logowania w neo podaje sie login i hasło. to wydaje Mi sie że jest to zarejestrowane na danego użytkownika któremu dostosowano dane ustawienie... jeżeli znajomej to zadziałało :slight_smile:

(Rmika) #6

można przenosić... problem jest w tym czy twoja babcia ma opowiedni sygnał puszczony... umożliwiający podpięcie neostrady...

(system) #7

a co by było gdyby ten sygnał był nie odpowiedni ??

zastosowanie filtrów by nie pomogło ??

(Rmika) #8

no filtry stosujesz to co ty telefon działa... wieć skoro babcia podłącza telefon bezpośrednio to znaczy, że ma normalny sygnał bez wziązki internetu... ty stosujesz filtr dlatego, że masz sygnał z netem... czaisz ?!

(system) #9

ok rozumiem.

no to jeżeli będzie wszystko pasować to było by fajnie :slight_smile: a jeżeli nie to tylko 2 miesiące opłat na marne :? ....

(Rmika) #10

ale najlepiej będzie jak sam zadźwonisz do :evil: tp :evil: i się spytasz...

(system) #11

tak tez zrobie ... ale w 1 kolejności chciałem sie z forum dowiedzieć czy ktoś juz cos podobnego robił :stuck_out_tongue:

(Info) #12

Oj głupoty piszecie, głupoty, NIE MA MOŻŁIWOŚCI używania neostrady na innej linii telefonicznej niż ta na której usługa została uruchomiona.

To że jest hasło i login niczego nie zmienia NEO uruchaminae jest na konkretnej lini telefonicznej i jest do niej przypisane, modem neo możesz sobie zabrać do kogo tylko chcesz ale jeśli ta osoba nie będzie miała uruchomionej usługi neostrada nie połączysz się z nternetem, co więcej nawet jeśłi będzie miała uruchominą usługę Neostrada to zalogujesz się tylko na JEJ hasło i logi , na swoim się nie zalogujesz.

(Rmika) #13

ty głupoty piszez... sam tak robiłem... idz do kolegi ze swoimi hasłami i spróbuj... zobaczysz

ps. kiedys pożyczyłem router ADSL chyba z Planetki bo chciałem coś zrobić czy miałem go sprawdzić ale zapomniałem zresetować i DZIAŁA MI NEOSTRADA NA JEGO KONCIE A MOJEJ LINI. On mieszkał odemnie o jakies 20 km

(adpawl) #14

Panowie, dajcie na luuuuz....

W praktyce możliwe jest połączenie na cudzej lini na swoim loginie/haśle i odwrotnie.

-warunek, na tej linii też musi być neostrada!

Czyli jak u babci nie ma neo, to :stuck_out_tongue:

...inna sprawa, że to nie do końca z regulaminem [-X

(Rmika) #15

no właśnie o tym pisałem... =D>