Zmiana na kingmax 1066mhz?

mam okazję zamiany moich pamięci 2x1gb corsair 667mhz na 4x1 kingmax 1066mhz z moją dopłata ok 100zł. opłaca się to? zwłaszcza że chciałbym podkręcić procesor…dlatego pytam was o radę :slight_smile:

aha i czy nie bedzie zadnych problemow na mojej płycie głownej?

Czy dokonasz tej wymiany czy sprzedasz corsairy na allegro, dołożysz nawet nie 100zł i kupisz 4x1GB kingmaxa to wyjdzie na to samo jeśli chodzi o cenę.

Spectator właśnie widzę że masz je, więc jak się one sprawują u Ciebie? bo coś widzę że nie za fajnie…

Fajnie, fajnie, tylko proc niedopowiedni i dlatego nie mogę wyciągnąć ich nominalnej częstotliwości. Na athlonach bez podkręcania nie wyciągnie się więcej niż 800MHz na pamięciach, z phenomami można używać pamięci z wyższymi częstotliwościami niż 800MHz, jakoś niedługo wymieniam tego athlona na phenoma II 710.

A to spoko :slight_smile: czyli dobrze zrobię jak zamienię, nie? w koncu to 2x więcej(mimo ze obluzy tylko 3,25gb) i szybsze na pewno będa…i do oc tez sie bardziej nadadzą. tylko czy nie będa sie nic klocic w plyta? w sumie to zawsze mogę koledze je oddac :smiley:

Przy grafice 256 będzie nie 3,25 tylko ~3,6 :lol:

no ale coś kolo tego bo karte tez zmieniam w niedlugim czasie na coś mocniejszego…:stuck_out_tongue_winking_eye: jeszcze nie wiem co :smiley: zalezy ile bede mial kasy…

Dodane 18.04.2009 (So) 14:33

a ma jakieś duże znaczenie czy to bedzie cl 5 czy 6?