Zmiana na Windows 7- który wybrać?

Witam , obecnie posiadam na swoim laptopie windowsa XP. Chciałym zakupić nowy system i myślałemo windows 7 .

Na komputerze nagrywam płyty, głownie chodze po internecie czasem jakieś zdjęcie sie zgra czy coś. NIE gram, nie robie grafiki ani innych bajerów.

moje pytanie kupić 64 bitowy czy 32 ??

laptop to c2d 1.5 Ghz 2 GB ram 160 GB zintegrowana grafika.

2 pytanie : czy opłaca się juz kupować offica 2010 ?? czy jeszcze za wcześnie i kupić jakąs starszą wersje ??

Jeśli nie przewidujesz rozbudowy pamięci do ilości powyżej 3 GB to Win 7 64 bit nie ma sensu, chyba, że wersja BOX (dużo droższa niż OEM), którą w przyszłości będziesz chciał przenieść na inny, nowszy komputer.

Co do Office - do czego go używasz (chcesz używać)? Może wystarczy darmowy i nieźle się spisujący OpenOffice?

Matt_at , Proszę zmienić tytuł wątku na konkretny.

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik

BTW przez 4 lata to by już wypadało nauczyć się prawidłowo tytułować swoje posty.

Praca magisterska, Musi być Office bo póżniej w szkole się wszystko rozjeżdża pisząc na OpenOffice(próbowałem)

Jak to mówią panie w dziekanacie na Uczelni :lol:

Sposób prosty pisać plik w OpenOffice, a otwierać/drukować na innych sprzętach i programach z pliku pdf i kłopotu nie ma.

Na takim sprzęcie nie widzę sensu instalacji systemu 64 bit, a z tego co wiem to przy kupnie dostaje się 2 płytki 32/64.

ok dzięki za odpowiedzi

Nie wiem jakiego masz laptopa…chodzi o sterowniki do sevena.Na Win 7 będzie wolniejszy.Proponuję przetestuj go najpierw … na innej partycji w wersji trial.