Zmiana nazwy administratora i Jego Avatar (niemam tego)

jak w temacie a oto screen http://img102.imageshack.us/my.php?image=forumprogramosytg7.jpg

I to niejest przez nakładkę mam ją niedawno a tych okienek niemam od zawsze

Jak widzicie niemam także opcji ZMIEŃ NAZWE która by się przydała

PS:Mój pierwszy post na forum :snipersmile: :eating:

to jest główne konto, więc chyba sie nie da zmienić nazwy… ale moze sie myle;]

zmiana nazwy użytkownika:

PPM na Mój Komputer --> Zarządzaj --> Narzędzia systemowe --> Użytkownicy i grupy lokalne --> Użytkownicy --> wybierasz użytkownika, PPM i Zmień nazwę, potem się trzeba wylogować i zalogować na nowo

a co do avatara to nie wiem, widzę że masz jakieś niestandardowe zdjęcie i może dlatego nie ma go w menu start

a tak btw. avatar w menu start powinien być po LEWEJ stronie od nazwy użytkownika (a nie jak Ty zaznaczyłeś, po prawej) :slight_smile:

ok sory za pomyłke

avatarek jak pisałem nigdy się niewyświetlał nawet standardowy

Dokłądnie nie da się zmienić nazwy Administarator gdyż to główne konto, jeśli sę założy inne o dowolnej nazwie z funkcja administaracji to najczęsciej konto Administrator się ukrywa i nie ma go wogóle na liście (jedynei w konsoli odzyskiwania)

Udało mi się zmienić sposobem efezatiego teraz tylko avatarek

Naza użytkownika wyświatla się nie administrator a moja własna zmieniona i podczas logowania niewpisuje administrator tylko swoją nazwę wielkie dzięki oto chodziło :smiley:

A avatara niemasz bo zapewne masz właczony inny sposób logowania windows’a… jeśli nie ty to zrobiłeś to zapewne jakiś sterownik zwykle to Wi-Fi jest winien… sprawdz…