Zmiana nazwy elementu menu kontekstowego

witam, czym mogę zmienić nazwę elementu menu kontekstowego? pytam, ponieważ po instalacji office’a z dodatkiem groove, menu kontekstowe jest szerokie, co mnie denerwuje, chciałbym mieć takie jak było czyli wąskie.

szukając w google trafiłem na program shexview którym to podobno mógłbym zmienić nazwę elementu, faktycznie da się ale w programie tym pozycja “synchronizacja folderów programu groove” jest po angielsku czyli groove folder synchronization. Czym mógłbym edytować nazwę tego elementu w menu?

na screenie widać obency stan:

126cfa0ada352682m.jpg

z góry dzięki za pomoc.

Spróbuj użyć programów Fast Explorer oraz ShellExView (nie wiem tylko, czy działają pod Vistą).

Możesz też ręcznie usuwać pozycje z menu kontekstowego: viewtopic.php?f=2&t=217352

Usuniesz to programem VistaManager

b703b0ce0caced2am.jpg

ShellExView, to to samo co shexview ltóry próbowałem…

ps nie chce usuwać pozycji tylko zmienić jej nazwę…

fast explorer nie pozwala na edycję nazwy elementu…

Łukash, usunąć to ja mogę też z rejestru bo fast explorer / shellxview pokazały mi lokalizację tej pozycji ale ja chciałbym tylko zedytować nazwę…

zomo_prl , to spróbuj w rejestrze zmienić nazwę

w rejestrze jest klucz tylko jeden do groove’a i nosi nazwę groove … context menu handler a wpis w tym kluczu ma nazwę default i wartość {6C467336-8281-4E60-8204-430CED96822D} … więc nie ma co tu zmienić…