Zmiana nazwy folderu w Win7- problem

Postanowiłem zrobić trochę porządku na dysku (zmiana nazw folderów etc.) i pojawił się problem. Co drugi folder przy zmianie nazwy daje mi taki komunikat:

dp1q.png

Oczywiście folder nie jest używany przez żaden znany mi program. Czy może być problem z tym, że jest udostępniony (oczywiście nikt z niego aktualnie nie korzysta)??

Najprawdopodobniej ściągnąłeś jakiś film z torrnetów i nie wyłączyłeś programu ściągającego (dalej seedujesz). Jeśli nie to folder ten jest używany przez jedną z usług Win. Wiec najpierw zamknij program do torrentów, a jeśli to nie pomoże to użyj programu Unlocker, który możesz znaleźć tu: http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Program,Windows,12240.html.

Tak jak napisałem, program od torrentów jest wyłączony.

EDIT:

Unlocker nie pomaga…

Wyłącz udostępnianie.Nie wnikam komu udostępniasz i dlaczego.

Akurat sieć domowa, bez sensu jest przenoszenie wszystkiego za pomocą PenDrive

Pokaż system explorer-a, albo taskmanagera, procesy które obecnie pracują, ale powinno pójść w trybie awaryjnym

Mam dać screena z Menedżera zadań??

Wyłączyłem udostępnianie, ale problem dalej się pojawia…

Tak, jak możesz to zrób zrzut i pokaż na forum

dp2y.png

I pytanie czy problem pojawia się wyłącznie z tym katalogiem, czy z innymi również ? Czy próbowałeś w trybie awaryjnym zmienić nazwę ?

To jest tak, że czasem da się zmienić, czasem wyskakuje ten komunikat. Problem zdarza mi się tylko w tym katalogu.

Problemem może być program do ściągania, bądź infekcja powiązana z tym katalogiem. Wrzuć logi OTL i Extras wg. instrukcji tutaj