Zmiana nicka na Forum

W jaki sposób zmienić można komuś nick na Forum, posiadając prawa Administratora?

ale jakim forum phpbb2 ,ipb czy coś innego ?

phpBB modified by Przemo

Napisze Ci pod phpbb 2 ,ale w przemo powino być tak samo.

PA -> Użytkownicy -> Zarządzaj -> podajesz nick -> Użytkownik: * -> i tam podajesz nowy nick

Zarządzaj: Nie ma takiej opcji, to chyba nie to.

Złączono Posta : 21.12.2006 (Don) 25:99

1111ba7.jpg

To w użytkownicy poszukaj …

Nie wiem czy o to chodzi, ale:

Wszedłem w opcję edycji konta danego użytkownika, w pole:

obok którego, po prawej stronie widnieje nick tego użytkownika, wpisałem nowy , zatwierdziłem i wyskakuje Błąd typu:

Złączono Posta : 21.12.2006 (Czw) 23:41

A tak z innej beczki, w jaki sposób zmienia się logo forum; czy oprócz sposobu podmiany obrazka istnieje inna możliwość?

Logo można za pomocą FTP zmienić

Miałem raczej na myśli, zmianę loga nie mając dostępu do serwera, na którym stoi Forum. Jeśli bym miał do niego dostęp to bym nie pytał.

Najlepiej podaj linka do forum

Po co, ja tylko pytam, w jaki sposób zmienia się logo forum, bo pewnie w każdym forum phpbb jest tak samo, lub chociażby podobnie. :x Wiem, że najlepszą metodą jest podmiana pliku graficznego, ale skoro nie mam dostępu do serwera, bo jestem tylko adminem na forum to pytam się czy istnieją inne sposoby zmiany logo. Czy ja coś piszę nie tak, że tak trudno mnie zrozumieć?

Chce zobaczyć gdzie masz forum na jakim serwerze czy na czymś w stylu fora.pl bo tam są inne opcje.

P.S a co sam w PA nie potrafisz znaleść takiej opcji przecież jest po Polsku to co jest takie trudne ?

Rzecz w tym, że przeszukałem wszystko i nie ma. Forum stoi na serwerze byethost7.

Więc jak nie znalazłeś czyli nie ma w takim razie tylko przez FTP

ja mam i wiem jak zmienić

PA -> Użytkownicy->edytuj (klikasz przy nazwie usera którego chcesz smienić) - > Użytkownik: * (Nazwa usera) np. przykład zmieniasz na przykład2 (na to co chcesz zmienić)

Jakieś nie jasności pisz :wink:

GelO Wyskakuje błąd który, podałem wyżej. :?

to już bład w skrypcie napisze o tym na przemo.org

Tak myślałem :confused: dzięki za odp.