Zmiana odtwarzania dźwięku między głośnikami a słuchawkami

Jak zmienić odtwarzanie dźwięku między głośnikami 5.1 a słuchawkami bez przełączania kabli…?

bo mam z tym problem np jeśli chce porozmawiać przez ts lub speaka.

Podłączasz słuchawki do przodu kompa (jak masz wejście) i wyłączasz głośniki 5.1CH.

Jak nie masz z przodu to ile wyjść masz z tyłu i jaką dźwiękówkę mas??

mam 5 wyjsc z tylu… z przodu nie mam… karta to c-media wave deviance

To tak: spróbuj podłączyć słuchawki pod wolne wyjścia, potem na pasku zadań masz ikonke od audio to w nią wejdź i poszukaj może się je da “przeprogramować” na inną funckje. Tak się da na AC’97 to może na ta twoją też się da.

Przeprogramować, ale na co? ja chciałbym zrobić coś takiego żeby np nacisnąć f12 i żeby zamiast muza przez głośniki szła przez słuchawki, i żeby działał mikrofon

Z tymi portami to poszukaj czegoś takiego (nie będzie to wyglądało tak samo bo masz inną karte, ale powinno być):

beztytuupb4.th.jpg

Takich bajerów to chyba nie ma.

Mam takie coś… ale to za każdym razem muszę przestawiać to?

W dniu 14.06.2008 , o godzinie 21:30 został dopisany post przez mister1294

mam podobne okienko ale nie mogę tu nic przestawić

Czyli nie można takiego triku zrobić. Musisz się bawić w przełączanie kabelków lub jakieś wyjścia na przód obudowy kupić.

Jakie wyjścia?

Coś tego typu. Takich paneli jest dużo od wyboru do koloru.

no ale wtedy tez bede musiał podłączać jak bede chciał korzystać ze słuchawek i odłączać je jak słuchac muzyki przez głośniki

Nie, Podłączasz słuchawki i jak już nie chcesz przez nie słuchać to odkładasz je na bok i słuchasz z głośników. O ile te kable nie będą Ci przeszkadzać.

aha… to chyba to zakupię… Dzięki Wielkie

Tylko tego jest dużo. Nie bierz tego co podałem jak Ci sie nie podoba tu masz więcej.

a może być jakiś najprostszy za 10 zł byle tylko miał wejście słuchawkowe?

Możesz, tylko jeszcze sprawdź w instrukcji od płyty głównej, czy możesz takie cuś podłączyć. Sprawdź czy masz piny Front Panel , Front panel audio lub coś podobnego.

Zgubiłem instrukcję… da się to jakoś inaczej sprawdzić?

Jaką masz płyte (producent i model)??

Pisze w podpisie :slight_smile:

shuttle av 42

Można podłączyć.